Strefa chillu w siedzibie Wyjątkowego Prezentu

Wyjątkowy Prezent, jako firma promująca przeżycia zawsze stawia na aktywne spędzanie wolnego czasu. Sport to zdrowie i każdy o tym wie, ale czasami trzeba też odpocząć. Przy 30-stopniowym upale powietrze staje się bardziej gęste, przez co jesteśmy mniej dotlenieni, a przy tym bardziej niż zwykle zmęczeni, dlatego ważny jest odpoczynek. W dodatku brytyjscy naukowcy udowodnili, że 30-minutowa przerwa w pracy korzystnie wpływa na efektywność pracowników !

 33

Ostatnio postaraliśmy się o to, aby w naszym biurze wygospodarować miejsce dla strefy komfortu i relaksu. Zakupiliśmy kilka wygodnych bean bagów, które umieściliśmy w naszym salonie. Ponadto zadbaliśmy też o to, aby nasz team mógł złapać trochę słonecznych promieni i zrelaksować się na leżakach w ogrodzie. Po takiej rekreacji pracuje nam się o niebo lepiej!

 A

Myśląc o naszym odpoczynku, nie zapomnieliśmy też o Was. Leżaki Wyjątkowego Prezentu trafiły do trzech miejsc rekreacji na terenie Warszawy. Obdarowaliśmy nimi dwa puby nad Wisłą – Barkę i Hocki Klocki oraz Kawiarnię i Salę Zabaw Hocki Klocki mieszczącą się na warszawskim Ursynowie.

 3

Pub BarKa / Bulwar Grzymały Siedleckiego

11

Kawiarnia i Sala Zabaw Hocki Klocki / Ursynów

 

Zachęcamy wszystkich do wakacyjnego relaksu ! Piszcie do nas o Waszych sposobach na odprężanie się i spędzanie przerw w pracy. Może z Waszą pomocą wpadniemy na jeszcze lepszy pomysł 😉

IMG_20160629_145300