Śmieszne prezenty na Święta – jak rozśmieszyć bliskich?

Kto powiedział, że prezenty świąteczne muszą być nudne? W tym roku zaskocz swoich bliskim prezentami, które sprawią, że będą śmiać się do rozpuku. Jeśli macie podobne poczucie humoru, to na pewno ucieszą ich śmieszne prezenty na Święta. Nikt nie zna ich lepiej niż Ty – sam wiesz, co dokładnie ich ucieszy. Jednakże każdy potrzebuje czasem inspiracji. Oto nasze pomysły na wesołe prezenty pod choinkę!

Śmieszne prezenty na Święta - kobieta i mężczyzna wygłupiają się

O czym pamiętać, wybierając śmieszne prezenty na Święta?

Kupując wesołe prezenty pod choinkę, należy zdawać sobie sprawę, że nie każdy ma takie samo poczucie humoru jak my. W takiej sytuacji łatwo kogoś urazić lub zażenować dlatego powinno się przykładać do tego szczególną uwagę. Jeśli nie jesteś z kimś blisko, to śmieszne prezenty na Święta mogą okazać się porażką. Jednakże, jeśli znasz kogoś doskonale i wiesz, co szczególnie śmieszy tę osobę, to taki prezent będzie niezapomniany i na pewno przyniesie dużo śmiechu i radości.

1. Nie szata zdobi człowieka, ale opakowanie prezent już tak!

Kupiłeś już wymarzony prezent świąteczny, jednakże szukasz pomysłu jak go urozmaicić i nadać charakteru? Zabaw się jego opakowaniem. Świetnym pomysłem jest urządzenie poszukiwania skarbów. Pod choinką połóż starannie wykonaną mapę skarbów, która doprowadzi obdarowanego do pierwszej wskazówki. Tam ukryj kolejną mapkę lub zagadkę, która zaprowadzi go do kolejnej skrytki, a w końcu do wymarzonego prezentu. Takie poszukiwanie skarbów to świetna zabawa. Kolejnym pomysłem na śmieszne zapakowanie prezentu jest włożenie prezentu w kilka lub nawet kilkanaście pudełek. Twoi bliscy będą musieli rozpakować prezent niczym matrioszkę.

2. Zabawny papier toaletowy

Ten punkt nie wymaga wyjaśnienia. Obecnie, produkuje się papiery toaletowe z najwymyślniejszymi wzorami. Chcesz podetrzeć się twarzą jakiegoś znanego polityka? A może marzy Ci się rolka dolarów? Proszę bardzo! Wystarczy rozejrzeć się po asortymencie różnych sklepów i znaleźć taki, który odpowiada poczuciu humoru Twojego bliskiego. Takie śmieszne prezenty na Święta przynoszą dużo śmiechu i zostają w pamięci obdarowanego jeszcze na długo.

3. Personalizowana Gra Komputerowa

Znacie się jak łyse konie i przeżyliście wspólnie masę przygód? Macie swój własny język i żarty, które rozumie tylko Wasza dwójka? Świetnym pomysłem na prezent, który będzie do tego nawiązywał, jest Personalizowana Gra Komputerowa. Opisz Wasze przygody jak najdokładniej, a powstanie gra komputerowa, w której Twój bliski jest głównym bohaterem, a Ty i Wasi przyjaciele pomagają mu w osiągnięciu celu. To kreatywny i śmieszny prezent, który wywoła ogromny uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby.

4. Czołg z piwa

Piwo to jeden z najpopularniejszych trunków na świecie. Entuzjastów tego złotego napoju jest naprawdę dużo. Dlatego czołg skonstruowany z ulubionego piwa to świetny pomysł na świąteczny prezent. Wystarczy kilka butelek lub puszek piwa, trochę zielonego papieru, czy bibuły, brązowa wstążka i minimalne zdolności manualne. Puść wodze fantazji i udekoruj swój piwny czołg w ciekawe wzory.

Śmieszne prezenty na Święta to gwarantowany sposób na wywołanie uśmiechu na twarzach Twoich bliskich. Wyobraź sobie ich miny, gdy szukają prezentu z mapą skarbów lub gdy grają w grę komputerową o samych sobie. Takie prezenty są oryginalne, kreatywne i obdarowywanie nimi innych przynosi ogromną radość.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top