Skok dla WOŚP

Skok z wysokości 40 metrów, z 14 piętra bielańskiego wieżowca, Czołg T-55 zaparkowany po środku osiedla, gigantyczny Monster Truck zajmujący 4 miejsca parkingowe, to tylko część wyjątkowych atrakcji, które przygotowaliśmy 15 stycznia, podczas wyjątkowego eventu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

img_6505

W ramach 25. Finału WOŚP, Wyjątkowy Prezent wraz ze Stowarzyszeniem Zero Grawitacji, we współpracy z WSM Wawrzyszew, Sztabem WOŚP Warszawa-Targówek, przygotował fantastyczne wydarzenie, przepełnione licznymi atrakcjami. Nie sposób było się nudzić!

932cd6d32381c9e68ac78bfb44c966b6eb574ad45e0c3f32f2pimgpsh_fullsize_distr

Główną atrakcją był skok, z 14 piętra, w układzie Roll Jump, który zapewniło Stowarzyszenie Zero Grawitacji. Roll Jump, to skok z wysokości, który dzięki elastyczności lin łączących budynki, maksymalnie wydłuża najbardziej emocjonującą i pożądaną fazę swobodnego lotu. Z 40 metrów skoczyło ponad 70 osób, chociaż chętnych na to ekstremalne przeżycie było znacznie więcej.

img_6286_modify

Duże wrażenie zrobił Czołg T-55, który dostarczył nasz partner Panzer Farm. Nie tylko dzieci, ale i dorośli wdrapywali się na 36-tonowy opancerzony pojazd, aby zrobić sobie na nim zdjęcie.

img_6369_mod

Obok czołgu zaprezentował się równie wielki i mocny Monster Truck, którym przyjechali na wydarzenie Mistrzowie Imprez. Auto o ogromnych oponach i niebywale wysokim zawieszeniu, które świetnie sprawdza się na torze pełnym błota i kolein, świetnie prezentowało się w blokowej aranżacji. 

img_6347_mod

Nie zabrakło też superauta, widywanego tylko na torach wyścigowych. Białe BMW E46 idealne do driftu,  godnie reprezentowało firmę Fast Forward. Można było wsiąść do środka maszyny i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec.

img_6549_mod

Oprócz tego, przygotowaliśmy również paintball laserowy! Można było sprawdzić się w bezwzględnej walce na lasery z przyjaciółmi, dzięki ekipie z W5 Arena, którą tę atrakcję zapewniła.

img_6636_mod

Udział we wszystkich atrakcjach można było zlicytować na przeprowadzonych przez nas aukcjach, z których dochód został przeznaczony w pełni na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

img_6619_mod

img_6457_mod

Dużym powodzeniem cieszył się także okulary rozszerzonej rzeczywistości, czyli popularny Okulus. Każdy chętny mógł odwiedzić namiot Wyjątkowego Prezentu i przejechać się wirtualną kolejką górską. Nie obyło się bez kilku wywrotek! Spragnieni motoryzacyjnych wrażeń mogli zasiąść za kółkiem Crazy Cara, czyli auta, którym skręcając w lewo, skręcasz tak naprawdę w prawo.

img_6346-mod

Poza tym przygotowaliśmy dla uczestników wydarzenia konkurs wędkarski, kąpiel morsów i kurs pierwszej pomocy. A wszystko to aby pomóc dzieciom i osobom w podeszłym wieku.

img_6372_mod70 skoków roll jump, 10 partnerów akcji, ponad 800 rozdanych grochówek, 12 atrakcji i 11 tys. zł uzbieranych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy jeszcze bardziej wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jesteśmy dumni, że zjawiliście się tak tłumnie, mimo mroźnej aury. Bez Waszej pomocy nie moglibyśmy wspomóc tych, z myślą o których co roku gra Wielka Orkiestra. Pamiętajmy, że dla niektórych, spełnienie marzeń to po prostu zdrowie.

img_6683_mod