Rok silnych emocji, ekstremalnych doznań i wyjątkowych przeżyć

Końcówka roku to czas podsumowań i refleksji. Robimy rachunek sumienia i sprawdzamy co zmieniło się w naszym życiu, co udało nam się osiągnąć, z czym mogliśmy się zmierzyć i jakie marzenia spełniliśmy? W kanonie naszych wartości właśnie ten ostatni aspekt jest najważniejszy. Spełniamy marzenia innych i pomagamy uszczęśliwiać bliskich, oferując nietuzinkowe atrakcje. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez IQS na zlecenie Wyjątkowego Prezentu, coraz więcej Polaków wybiera prezenty w formie przeżyć. Bardzo często prezenty te znajdują się na tzw. bucket list, a satysfakcję w odhaczaniu zrealizowanego marzenia nie sposób mierzyć miarą posiadania nowego sprzętu stereo czy super modnej torby. W końcu wspomnień nie znajdziesz przed telewizorem 😉

Jakie przeżycia cieszyły się największym powodzeniem w 2016 roku?

Lot w Tunele Aerodynamicznym

Czyli, swobodny lot w tunelu, w którym powietrze pędzi z prędkością ponad 200 km/h. Dzięki temu nasze ciało unoszone jest przez strumień powietrza i można poczuć się dosłownie jak ptak. To wrażenia dostępne było dotychczas jedynie skoczkom spadochronowym. Od kilku lat prezent cieszy się dużym powodzeniem wśród miłośników adrenaliny i sportów ekstremalnych, jak i zajawkowiczów.

img_5756

Kolacja w Ciemności

Czyli, uczta dla zmysłów. Nie jest to zwykła kolacja, a przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci i nie za sprawą wrażeń wizualnych, a wyostrzonego smaku, dotyku i zapachu. Rozpoznawanie składników w ciemności jest świetną zabawą, a smak potraw potrafi być niewyobrażalnie zaskakujący. Kolacja w Ciemności, to jeden z naszych top prezentów, często wybierany przez pary, a także firmy na wyjście integracyjne czy event.

img_9502e

Dream Jump

Czyli, skok na linie. W odróżnieniu od skoku na bungee tutaj nie asekuruje Was gumowa lina, lecz cały system lin alpinistycznych. Dzięki temu skok jest dłuższy, zatrzymujecie się tuż nad ziemią i możecie spadać stopami w dół. Wielu o tym marzy, i wielu też się na niego decyduje. Choć należy on do jednych z najbardziej ekstremalnych przeżyć.

23136_r

Skok ze Spadochronem

Czyli, prezent dla tych którzy nie boją się swoich marzeń. To emocje i adrenalina, których nie da się porównać z żadnym innym przeżyciem. 60 sekund swobodnego spadania z prędkością ponad 200 km/h i około 10 minut lotu na otwartej czaszy. Po takim przeżyciu, można powiedzieć sobie jedno – nie ma rzeczy, której nie jestem w stanie zrobić! Klienci wybierają często ten prezent na jubileusz bądź okrągłe urodziny.

img_1897

Jazda Monster Truckiem

Czyli, przejażdżka ogromnym samochodem o mocy silnika około 1500 koni mechanicznych. Jazda odbywa się na torze pełnym przeszkód, błota i kolein. Ogromne auto o wielkich oponach, do którego wchodzi się po drabinie, robi wielkie wrażenie. Prezent ten występuje w wielu wariantach. Wybierany często przez pary szukające emocjonujących doznań, a także przez miłośników motoryzacji.

dsc_0092

Super Auta 

Czyli, nasza oferta motoryzacyjna. Przejażdżki super szybkimi samochodami, które spotyka się na torach wyścigowych. To prędkość, moc i luksus, na czterech kołach. Powodzeniem cieszą się przejażdżki szybkimi brykami po ulicach miast, a także ekstremalne przeżycia na torach wyścigowych. Toi prezenty dla prawdziwego entuzjasty i fana motoryzacji, jak i dla osób lubiących adrenalinę i nowe doświadczenia.

cars_0007_8