Razem zawsze raźniej!

Nie od dziś wiadomo, że nawet najlepszy posiłek może nam nie smakować w samotności, a nawet najprostsze potrawy nabierają uroku w towarzystwie bliskiej osoby. Tak samo jest z przeżyciami! Wyruszając na wspólną przygodę nie tylko bawimy się lepiej, lecz także zbliżamy się do siebie jeszcze bardziej. Przy okazji Walentynek przypomnimy Wam, dlaczego lepiej spędzać wolny czas razem.

 iStock_000014304580Small

Mimo, że pogoda za oknami nie zachęca do romantycznych uniesień, jutro będziemy świętować Dzień Zakochanych. Ulice polskich miast staną się tłoczne od spacerujących par, a cukiernie, restauracje, kina i kawiarnie przeżyją prawdziwe oblężenie.  Zakochani jak co roku będą wyznawać sobie uczucia w kameralnych i nastrojowych miejscach, publicznie manifestując swoją miłość. Należy jednak pamiętać, że czas na wspólne posiłki czy też spacery lub kwiaty dla ukochanej można znaleźć  nie tylko 14 lutego. Znacznie ciekawszym sposobem obchodzenia tego Wyjątkowego święta są wspólne przeżycia! Dlaczego jednak lepiej wyjść na spotkanie przygodzie, trzymając bliską osobę za rękę?

 1173221_42315040

Zadbajcie o wspomnienia

Zacznijmy od uniwersalnego argumentu, dotyczącego każdego doświadczenia, czyli wspomnień. Wspólne wspomnienia zbliżają ludzi – wie to każdy! Są trwalsze od kwiatów i piękniejsze od zachodów słońca, a ponadto pozwalają przetrwać czas rozłąki. Kiedy pogoda na zewnątrz nie zachęca do wyjścia, albo po prostu chcecie odciąć się od codziennych zmartwień, najlepiej odnaleźć w pamięci echa wspólnych przeżyć oraz planować nowe przygody!

dsc_9204

Razem raźniej!

Wsparcie bliskich często pozwala nam zebrać się na odwagę i zrobić coś, co kiedyś wydawało się zbyt odległym marzeniem. Weźmy na przykład Skok ze Spadochronem lub Skok na Bungee. To niesamowite przeżycia, które dostarczają kolosalną radość, ogromną adrenalinę i trwałe wspomnienia. Wielu z nas marzy o nich, ale nie decyduje się na urzeczywistnienie swoich pragnień. Wystarczy jednak obecność ukochanej osoby, aby odkryć w sobie nieznane pokłady pewności siebie oraz odwagi i zamienić marzenia we wspomnienia! Nawet w tak ekstremalnym przeżyciu możemy znaleźć jeszcze więcej frajdy, kiedy towarzyszy nam ktoś bliski – powie Wam to każda para, która oddała wspólny skok. 85

Znajdźcie swój rytm

Taniec to wolność! Rytm i cudowna melodia sprawiają, że ruch przychodzi nam z niecodzienną  łatwością. Należy jednak pamiętać, że dużo przyjemniej oraz o wiele łatwiej tańczy się z bliską osobą. Czas spędzony na parkiecie to nie tylko figury taneczne, ale przede wszystkim uczuciowa więź między partnerami…i dużo dobrej zabawy. Wyraźcie się poprzez taniec, sprawcie aby pokierowała Wami muzyka. Gorąca Salsa, a może namiętne Tango? Wybór należy do Was! Zatraćcie się w tańcu, poznajcie swój wewnętrzny rytm i przekonajcie się sami, jak przełożyć miłość na ruch. Gwarantujemy, że jeżeli osiągnięcie harmonię na parkiecie, to przez wszystkie wspólne chwile przejdziecie  tanecznym krokiem!

thumbnail

Miłość i pasja – jedno i to samo?

Nie da się zdefiniować miłości. Dla każdego oznacza ona zupełnie inną rzecz! Inne uczucie łączy dwoje młodych ludzi, a inne dojrzałą parę, która spędziła ze sobą większość swojego życia. Pasja z kolei to czynność lub hobby, które sprawia nam największą radość.  Spędzając czas razem, możecie odnaleźć wspólne zainteresowania! To może być  dosłownie wszystko: muzyka, taniec, sporty ekstremalne, a nawet jedzenie. Nie ma nic wspanialszego od wykonywania ulubionych czynności z ukochaną osobą. W taki sposób nie tylko zbliżacie się do siebie, lecz także zyskacie poczucie, że jesteście w pełni rozumiani! ??????????????????????????????????? Wspólne przeżycia mają wiele innych zalet. Niezależnie od tego, czy wolicie aktywne spędzać czas i adrenalinę, czy też relaks i odrobinę wytchnienia, to na naszej stronie z pewnością znajdziecie przygodę dla siebie. Zobaczcie sami, co przygotowaliśmy dla Was w kategorii Prezenty na Walentynki i wybierzcie przeżycie które zapewni Wam trwałe wspomnienia.