Prezenty dla rodziców na różne okazje – jakie upominki wybrać?

Prezent dla rodziców w formie przeżycia to pomysł na oryginalną niespodziankę, np. z okazji Bożego Narodzenia, rocznicy ślubu czy jako podziękowanie w dniu wesela. To sposób, aby w nietuzinkowy sposób sprawić radość najbliższym.

rodzice na skuterze - prezenty dla rodziców

Upominek w formie przeżycia to kreatywny pomysł na niespodziankę dla najbliższych osób. Oferta podarunków jest bardzo bogata. Masaż dla dwojga, niekonwencjonalna kolacja w ciemności, romantyczna sesja zdjęciowa czy aktywne spędzanie czasu na sali treningowej sprawdzą się, zarówno jako prezent dla rodziców na rocznicę ich ślubu, Boże Narodzenie, jak i oryginalne podziękowania podczas wesela.

Czas to najlepszy prezent, jaki można podarować bliskim, a zwłaszcza ukochanym rodzicom. Jako upominek na rocznicę ślubu świetnie sprawdzi się zatem voucher na romantyczną kolację we dwoje w eleganckiej restauracji. Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla rodziców, wybierz Dine in the Dark, czyli jedzenie w ciemności.  

Kolacja dla dwojga jako prezent na rocznicę ślubu rodziców

Wspólny prezent dla rodziców w postaci romantycznej kolacji we dwoje to świetny pomysł na uczczenie kolejnej rocznicy ich ślubu. Małżonkowie udają się wówczas do wcześniej wybranej restauracji i ich zadaniem jest tylko cieszenie się z chwil spędzonych razem i delektowanie się serwowanymi potrawami. Znając preferencje kulinarne najbliższych, można podarować im kolację ukierunkowaną na konkretną kuchnię, np.: włoską, grecką, hiszpańską, węgierską. Z kolei miłośnikom procentowych trunków można zamówić kolację połączoną z degustacją wina.

Kolacja w ciemności

Sympatykom niecodziennych doznań, jako prezent na 25. rocznicę ślubu, czyli srebrne gody, z pewnością spodoba się Kolacja w Ciemności. To wyjątkowe przeżycie, którego warto chociaż raz w życiu spróbować. W wielu miastach w Polsce, takich jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, znajdują się restauracje, w których je się w całkowitym mroku. Kelnerzy poruszają się po sali w noktowizorach, z kolei goście przez cały czas trwania posiłku nie widzą zupełnie nic. Ideą Dine in the Dark jest wyostrzenie zmysłu smaku oraz doświadczenie niecodziennego przeżycia, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci rodziców.

Romantyczny masaż dla dwojga jako upominek świąteczny

Masaż dla dwojga to pomysł na prezent świąteczny dla rodziców. Bliscy będą mieli chwilę tylko dla siebie. Małżonkowie w trakcie zabiegu przebywają w tym samym pomieszczeniu, dzięki czemu mogą swobodnie rozmawiać i wymieniać się wrażeniami. Właściciele salonów piękności zawsze dbają o przyjemną atmosferę w czasie masażu, dlatego posiadacze upominkowego vouchera mogą liczyć na intymny klimat – subtelne oświetlenie, blask świec, relaksacyjną muzykę oraz unoszący się w powietrzu zapach olejków aromaterapeutycznych. Masaż klasyczny, z wykorzystaniem czekolady czy ziołowych stempli, tajski, gorącymi kamieniami, ajurwedyjski lub świecą to oryginalne prezenty pod choinkę dla rodziców.

Pomysły na prezenty w ramach podziękowań dla rodziców

Prezenty dla rodziców na wesele to dla młodej pary nie lada wyzwanie. Wręczony upominek jest gestem podziękowania za trud włożony, nie tylko w przygotowanie przyjęcia weselnego, ale i wychowanie i wsparcie przez całe życie. Wybierając prezenty, warto zatem pomyśleć o czymś wyjątkowym, co na długo pozostanie w pamięci najbliższych, a jednocześnie pozwoli im miło spędzić ze sobą czas i trochę odpocząć.

Romantyczna sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa w towarzystwie profesjonalnego fotografa to świetny pomysł na prezent dla rodziców. Wykonane zdjęcia pozwolą zatrzymać czas i stworzyć wyjątkową pamiątkę na całe życie w postaci albumu, w którym utrwalone zostaną cenne chwile. Wystarczy wybrać miejsce sesji i zabrać do niej ewentualne dodatki w postaci np.: kapelusza, okularów przeciwsłonecznych czy śmiesznych gadżetów i słuchać cennych uwag i wskazówek fotografa. Pamiątkowe zdjęcia mogą posłużyć później jako dekoracja ścian, np. w formie fototapety.

Weekend w spa

Spa dla dwojga to idealny prezent dla pary, zwłaszcza gdy małżonkowie na co dzień są mocno zapracowani i mają mało wolnego czasu dla siebie. Weekend spędzony w ośrodku odnowy biologicznej umożliwi odpoczynek i głęboki relaks. Rodzice mogą skorzystać z różnego rodzaju atrakcji i zabiegów, jakie oferuje konkretny ośrodek, np.: masażu ciała, sauny, studni z lodowatą wodą, zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy, basenów czy jacuzzi. Wspólnie spędzony czas w kameralnej atmosferze pozwoli z pewnością wypocząć po długich i często męczących przygotowaniach do ślubu, które odczuwają również rodzice.