Prezenty dla gości weselnych

Prezent ślubny zawsze stanowi duże wyzwanie dla gości. Zastanawicie się co podarować młodej parzę na tą wyjątkową okazję. Jednak coraz częściej to również goście weselni otrzymują prezent od młodej pary. Stanowi on wyraz wdzięczności za celebrowanie tego dnia razem z nimi. Jest co bardzo miły gest, a prezenty ślubne podarowane przez małżonków często są bardzo pomysłowe i nietuzinkowe. Chcecie dowiedzieć się co takiego mogą znaleźć goście obok swojego talerzyka? Pomysłowość młodej pary jest niekiedy naprawdę zaskakująca!

 

wedding-2-1545121-639x425

 

Wśród prezentów ślubnych od młodych można znaleźć na przykład różne słodkości. Jest to jeden z najpopularniejszych podarków. Oczywiście te czekoladki czy cukierki powinny być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Na słodkościach można na przykład umieścić imiona gości, datę ślubu, specjalne podziękowania. Dzięki takim drobiazgom prezent nabiera charakteru, a goście mogą poczuć się na prawdę wyjątkowo. Oczywiście słodkości dodatkowo są pięknie opakowane. Ozdobne papiery, kolorowe kokardy, cyrkonie i wiele innych dodatków, które ucieszą oko każdego. Prezent ślubny w formie czekoladki to przede wszystkim prosty, ale również smaczny i elegancki upominek. Wiele cukierni tworzy te pyszności na specjalne zamówienie, dlatego też nie ma dużego problemu żeby je znaleźć. Przygotowania ślubne pochłaniają dużo czasu, dlatego prezent w formie słodkich podziękowań dla gości do świetna decyzja. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu a zarazem elegancki i bardzo smaczny.

 

handmade-chocolates-1318526-639x959

 

Kolejnym pomysłem na prezenty ślubne dla gości są podziękowania. Mogą być one w formię karteczki. Piękne papiery, bogato zdobione, na których młodzi mogą napisać specjalne podziękowania dla najbliższych. Możemy przygotować karteczki spersonalizowane, na których każde podziękowania będą dopasowane do konkretnej osoby. Ciekawą propozycja jest również przygotowanie takiego prezentu pod gusta każdej z osób. Dostosowując kolor, kształt, dodatki do zainteresowań czy cech każdej z osób. Oczywiście będzie to bardziej pracochłonne, lecz dzięki temu goście poczują się wyjątkowo. Takie karteczki, jeśli ktoś posiada zdolności plastyczne można przygotować własnoręcznie. Na pewno da to ogromną satysfakcję, goście jeszcze bardziej docenią taki prezent, a czas wspólnie spędzony na przygotowania może pozytywnie zaowocować. Jednak, jeśli młodzi zdecydują się na zamówienie gotowych podziękowań to nie będzie z tym nawet najmniejszego problemu. Firm oferujących takie usługi jest cała masa. Oczywiście formę prezentu i wszelkie szczegóły można wybrać samemu, dostosowując do charaktery wesela. To niedrogi prezent ślubny, który będzie stanowił pamiątkę dla gości.

 

silverware-setting-1309062-640x480

 

Znakomitym pomysłem na taki podarek są również różnego rodzaju przetwory. Słoiczek pysznego miodu czy owocowej konfitury to świetny prezent ślubny dla gości. Pięknie ozdobiony na pewno zrobi duże wrażenie. Dodatkowo to bardzo praktyczny podarek, którym będą mogli delektować się najbliżsi. Jeśli przyszli małżonkowie nie dysponują dużą ilością czasu, można takie dedykowane przetwory zamówić. Jednak, jeśli ktoś lubi ręczne robótki, to można udekorować słoiczki samodzielnie. Umieścić na nich specjalne dedykację, ozdobić kokardą lub innymi dodatkami. Ten pomysłowy prezent ślubny na pewno sprawi dużo przyjemności gościom.

 

jam-1521291-639x961

 

Jako prezenty ślubne można podarować dekorację. Mogą to być świeczki, woreczki zapachowe, mydełka, breloczki czy inne. Nie wielki gadżet, który zarazem może być bardzo praktyczny. Osobiście polecam świeczki, które znakomicie wyglądają jako dekoracja oraz pięknie pachną. Jest ich cała masa, w najróżniejszych kolorach i kształtach. Dodatkowo ładnie opakowane i spersonalizowane zrobią duże wrażenie na gościach. Do świeczki można dołączyć karteczkę z podziękowaniami za uczestnictwo w uroczystości. Ten miły gest na pewno wywoła pozytywne emocję.

 

white-wedding-1564886-640x480

 

Takich pomysłów na prezenty ślubne dla gości jest bardzo dużo. Wystarczy dodać odrobiny kreatywności i można stworzyć naprawdę oryginalny upominek. Taki gest na pewno zostanie miło odebrany przez gości. Dzięki temu jeszcze dłużej będą pamiętać o tym szczególnym dniu. Co najważniejsze, poczują się naprawdę wyjątkowo, kiedy dostaną miły drobiazg ze specjalną dedykacją.