Prezent na rocznicę związku dla niego – kreatywne pomysły.

Prezent na rocznicę związku bardzo często okazuje się oklepany i nudny. Postaw więc na przeżycie, które dostarczy mu emocji! Pamiętaj, że rzeczy materialne choć praktyczne, nie sprawią tyle radości co voucher, który gwarantuje szczery uśmiech na twarzy obdarowanego. Postaraj się, aby prezent na rocznicę związku dla niego był strzałem w dziesiątkę!

Mężczyzna w niebieskiej koszuli całuję w czoło uśmiechniętą kobietę, w tle rozmyty widok miasta.

Rocznica związku jest tylko raz w roku, warto więc postarać się znaleźć prezent, który okaże wdzięczność za wspólnie spędzone dwanaście miesięcy. Niech to będzie atrakcja, która pozwoli stworzyć magiczne wspomnienia. Jazda szybkim autem, strzelanie z prawdziwej broni, a może wspólna degustacja wina? To i wiele więcej znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Wybierz prezent, który najbardziej wpasowuje się w gust obdarowanego i obserwuj, jak zaskoczenie maluje się na jego twarzy po wręczeniu vouchera!

Ekstremalny prezent na rocznicę związku dla chłopaka

Twojemu partnerowi brakuje adrenaliny lub po prostu jest miłośnikiem mocnych wrażeń? Zatem na pewno będzie zachwycony voucherem, który związany jest z pokonaniem własnych słabości. Niech moc i energia będą z nim!

WALK IN THE SKY

Mężczyźni są miłośnikami takich filmów jak Batman czy Spiderman. Dzięki temu zejściu ze ściany mogą poczuć się jak ich ulubieni bohaterowie i wyobrazić sobie, że teraz to ich kolej na ratowanie świata! Walk in the sky pozwala na prawdziwy skok adrenaliny dzięki poruszaniu się w pozycji poziomej aż do samej ziemi. Zejście odbywa się z około 37-metrowego budynku więc to prawdziwie ekstremalny prezent na rocznicę związku. Jeśli wybierzesz wersję z filmowaniem, Twój partner dodatkowo będzie miał pamiątkę nie tylko w postaci wspomnień.

WATER FLY – HYDRO ZABAWA

Woda i powietrze to połączenie idealne! Unoszenie się nad wodą, dzięki odrzutowym butom oraz plecakiem, daje ogromną frajdę. Pozwól zmierzyć się swojemu partnerowi z żywiołem i wybrać mu pomiędzy Flybord a Water Jet Pack. Może spróbować swoich sił na obu sprzętach, niech sam zdecyduje, co jest dla niego prawdziwym wyzwaniem.

EKSTREMALNE DOŚWIADCZENIE STRZELECKIE

W tym przypadku wystrzałowa zabawa nabiera zupełnie nowego znaczenia. Możliwość strzelania prawdziwą bronią to idealny prezent dla chłopaka lub męża, który jest fanem mierzenia do celu. Obdarowany weźmie w ręce broń sportową, pistolet, AK-47 oraz broń gładkolufową. Atmosfera na strzelnicy pozwoli mu się poczuć jak James Bond w akcji!

Mężczyzna w okularach, i słuchawkach ochronnych celuję z krótkiej broni na strzelnicy.

Luksusowy upominek na rocznicę dla mężczyzny

Jeśli chcesz, aby prezent dla niego na rocznicę związku pozwolił zasmakować mu prawdziwego luksusu, a jednocześnie dostarczył całej gamy różnych emocji, to świetnie się składa. Wybierz przejażdżkę komfortowym samochodem lub ekskluzywny lot balonem jako niepowtarzalny prezent!

OSTRA JAZDA FERRARI

To przeżycie uwielbiane jest przez miłośników szybkich aut. Ferrari w 4,3 sekundy osiąga prędkość 100 km/h, a jego prędkość maksymalna to 298 km/h! To nie przypadek, że jest to często wybierany prezent dla mężczyzny. Czy Twój partner miał kiedykolwiek okazję siedzieć w samochodzie, które warte jest miliony?

EKSKLUZYWNY LOT BALONEM DLA DWOJGA

To podarunek, który świetnie sprawdzi się dla niego, ale możecie skorzystać z niego wspólnie! Spędźcie rocznicę, unosząc się nad ziemią i poczujcie się jak w niebie. Oprócz Was i pilota nie będzie nikogo więcej. Zrelaksujcie się, obserwując malowniczy krajobraz i pozwólcie działać tej romantycznej chwili. Tak nastrojowe przeżycie zbliży Was do siebie i pozwoli dodatkowo zadbać o rozpalenie iskry namiętności między Wami.

Oryginalna niespodzianka dla niego

Zbliża się Wasza rocznica, a więc chcesz podarować prezent dla mężczyzny, który wprawi go w zdumienie? Zaskakujące prezenty to nasza specjalność. Bogata oferta niecodziennych prezentów zapiera dech w piersiach nawet najbardziej wymagających! Ponadto, to okazja do zaimponowania partnerowi pomysłowością. Chłopak, który otrzyma taki prezent, na pewno będzie podziwiał Twoją pomysłowość.

MIEJSKI SURVIVAL – SZKOŁA PRZETRWANIA

Jeśli pragniesz zadbać o bezpieczeństwo swojego mężczyzny, to ten voucher jest idealnym wyborem. Nauka przetrwania gwarantuje umiejętność poradzenia sobie w ekstremalnych warunkach. Taki podarunek to doskonały sposób, aby wyrazić troskę o bliską osobę. Aż 4 etapy szkolenia pozwolą dowiedzieć się najpotrzebniejszych informacji o sposobach zachowania w niebezpiecznej sytuacji.

KURS PILOTAŻU DRONA

Drony to niezwykle popularne urządzenia w ostatnim czasie. Kurs pilotażu drona to okazja do nauczenia się jak profesjonalnie obsługiwać latającą kamerę. To przeżycie otworzy nowe możliwości zawodowe, a nawet może okazać się początkiem nowej, ciekawej pasji.