Ponad 3 miliony spełnionych marzeń – dziękujemy za zaufanie!

2023 rok to dla nas szczególny czas, ponieważ przekroczyliśmy próg 3 milionów sprzedanych prezentów na polskim i zagranicznym rynku. W sumie to jeszcze więcej spełnionych marzeń, bo przecież uwielbiacie brać udział w przeżyciach w towarzystwie swoich bliskich! Nie zatrzymujemy się jednak i wciąż staramy się poszerzać naszą ofertę. Chcemy, żebyście zawsze mieli do wyboru ciekawe i oryginalne prezenty dla każdego i na każdą okazję.

Uśmiechnięte osoby w tle. Z przodu napis.

Jako Wyjątkowy Prezent chcemy pomóc Wam w realizacji Waszych marzeń – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Właśnie dlatego obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 8500 przeżyć, a ich liczba stale się powiększa. Dodatkowo zrealizować je można na terenie niemal całej Polski, dzięki czemu są dostępne i dla osób z mniejszych, i większych miast, a także z terenów pozamiejskich.

Do wyboru są zarówno przeżycia gwarantujące mnóstwo mocnych wrażeń, jak i zapewniające spokojne chwile tylko dla siebie. To właśnie u nas znajdziesz m.in. Vouchery do SPA, na przejażdżkę sportowym autem czy skok ze spadochronem. Nie brakuje również oryginalnych i zaskakujących propozycji. Vouchery na rzucanie siekierą do celu, przejażdżkę psim zaprzęgiem, Kolacja w Ciemności, Podwodna Kolacja – to tylko kilka pomysłów, które pomogą Ci zaskoczyć bliskiego i sprawić mu dużo radości. 

Głęboko wierzymy, że możliwość spełniania marzeń, a także wyjątkowe emocje i wspomnienia to najpiękniejsze, co możemy podarować drugiej osobie. Staramy się w ten sposób zmieniać kulturę obdarowywania w Polsce i na tym polu również osiągamy coraz większe sukcesy. W 2023 roku na polskim, litewskim, estońskim, łotewskim i fińskim rynku liczba łącznie sprzedanych prezentów przekroczyła próg 3 milionów. Oznacza to, że zaufała nam naprawdę duża grupa klientów i że spełniliśmy wiele różnych marzeń! Co więcej, w 2021 roku liczba sprzedanych prezentów wynosiła 2 miliony, więc w przeciągu 2 lat wzrosła aż o milion. Jesteśmy z tego powodu niezwykle dumni i tym większą mamy energię do działania. 

Dziękujemy za Wasze zaufanie i już przygotowujemy się do spełniania z Wami kolejnych marzeń!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top