Pomaganie jest proste!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas obdarowywania – nie tylko bliskich, ale także osób, które potrzebują pomocy. Fundacja Świętego Mikołaja to organizacja pomagająca dzieciom na całym świecie. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć ich działania statutowe, wybierając przepiękną kartkę okolicznościową, którą wykorzystaliśmy do złożenia życzeń świątecznych.

Kartka Fundacji Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja istnieje od 1998 roku, a jej głównym celem jest niesienie mądrej pomocy dzieciom na całym świecie – zarówno zapewniając im rozwój, jak i edukację. Fundacja prowadzi program Stypendia św. Mikołaja, a jej działanie nie ogranicza się wyłącznie do Polski – syryjskie Aleppo czy Mariupol na Ukrainie to tylko wybrane miejsca, w których dzieci mogły przekonać się, że św. Mikołaj istnieje naprawdę. Głównym tematem, zajmującym Fundację, jest pomoc psychologiczna dla dzieci, a więc temat, który zdecydowanie wymaga większej uwagi społeczeństwa na całym świecie.

Boże Narodzenie to czas składania życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Pomyśleliśmy, że nawet podczas wysyłania “zwyczajnej” kartki do naszych Partnerów możemy nieść pomoc. Tak też się stało – wsparliśmy Fundację Świętego Mikołaja, a w zamian otrzymaliśmy kartkę, którą wysłaliśmy do wspomnianych Partnerów. Cała kwota zostanie przekazana na cele statutowe, a więc z pewnością zostanie wykorzystana jak najlepiej.

Pomaganie jest proste!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.