praca marzen - flyboard

Polska doczekała się swojej pracy marzeń!

Każdy, kto szukał pracy marzeń, może teraz ubiegać się o to stanowisko. Nie ma znaczenia Twoje doświadczenie, czy wykształcenie. Poszukiwana jest osoba odważna, która nie boi się doświadczać nowych wrażeń, lubi wyzwania, a dodatkowo umie w ciekawy sposób opisać przeżycia. Może to właśnie Ty?

 Dream_job_750x100

WyjątkowyPrezent.pl jako pierwsza firma w Polsce poszukuje osoby na stanowisko TESTER WRAŻEŃ. To jedyna, taka oferta pracy w Polsce! Zadaniem pracowanika będzie prowadzenie testów na wybranych produktach z oferty firmy, w tym tak topowych, jak skok ze spadochronem, jazda superszybkimi autami sportowymi, czy wizyty w SPA. Z każdego przeżycia trzeba stworzyć relację ze zdjęciami oraz filmem. To zadanie nie jest takie proste, jak się wydaje! Trzeba mieć odwagę, żeby Skoczyć ze Spadochronem, zachować zimną krew przy prowadzeniu auta z 400 koniami mechanicznymi pod maską, mknąć 300 km/h i nie bać się lotu balonem. Będzie też okazja na chwile pełne relaksu, w zaciszu Spa. Na podstawie rekomendacji testera nasi klienci będą dokonywać wyboru prezentów dla swoich bliskich, więc „lekkie pióro” też się przyda.

 

– Poszukujemy osoby, która jest odważna, lubi nowe przeżycia, ma nieco wolnego czasu, (głównie w weekendy) i chciałaby zostać najbardziej Wyjątkową osobą w Polsce. Możemy to zaoferować poprzez darmowe testy najpopularniejszych i najsłynniejszych prezentów. Nie wymagamy doświadczenia czy wykształcenia, poszukujemy kreatywnych i odważnych ludzi – mówi Michał Kaleta, kierownik działu marketingu i produktu.

 Lamborghini_Gallardo

Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, nie zmarnuj tej szansy. Zgłoś się do rekrutacji. Oryginalność i pomysłowość to podstawa. Jeżeli uda Ci się zostać Testerem Wrażeń będziesz miał okazję obejrzeć Warszawę z lotu ptaka, sprawdzić jak działa FlyBoard, prowadzić legendarne Ferrari oraz wiele, wiele innych. Nie przegap takiej okazji!

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytajnasze ogłoszenie o pracę.

freefall3