Początek jesieni za oknem, początek wiosny na pokładzie Wyjątkowego Prezentu!

Cały czas staramy się dobierać dla Was jak najlepsze prezenty. Praca szybko przekształciła się w pasję, a nam zaczyna brakować rąk do pracy! Postanowiliśmy pokazać nowym osobom jaka fajna może być praca! Przed Wami nowe twarze wyjątkowego prezentu.

zdjecie

Aneta – siedzę na masce!

Jestem Aneta i jestem w Wyjątkowym Prezencie na praktykach.

Wszystko zaczęło się od mojego urlopu w lipcu. Dużo wolnego, dużo czasu na przemyślenia i uporządkowanie swojego życia. I nagle doszło do mnie, że utknęłam w jakimś martwym punkcie. Postanowiłam zmienić swoje życie, zaczęło się od banku a skończyło na pracy. Tu przekonałam się, że praca to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale też sympatyczna atmosfera i fajni ludzie.

Moja pasja to fotografowanie – jako dzieciak uwielbiałam robić zdjęcia rodzinie, kwiatkom, motylkom…  A od pierwszej cyfrówki stwierdziłam, że zajmę się tym na poważnie. We wszystko, co robię w życiu, wkładam całe swoje serce. Czy to grafika, czy malowanie obrazów, fotografowanie, czy filozoficzne rozmowy o życiu i śmierci. Przy najważniejszych życiowych decyzjach zawsze polegam na intuicji. Moje motto życiowe – żyj w zgodzie ze swoim głosem serca!

Magda – szukajcie mnie na dole po prawej!

Jestem Magda i obecnie odbywam praktyki w Wyjątkowym Prezencie. Studiuję zarządzanie na Politechnice Warszawskiej. Moją pasją są podróże, kocham gotować. Najbardziej na świecie marzę o skoku ze spadochronem- to coś mega ekscytującego i przy tym odważnego, ale nie od dziś się mówi, że do odważnych świat należy. Swoją przyszłość wiąże z pracą w marketingu. Marzy mi się również otwarcie własnego biznesu.

Karolina – znajdziecie mnie pośrodku!

Witajcie! Nazywam się Karolina i od niedawna jestem stuprocentową pracownicą Wyjątkowego Prezentu. W pracy zajmuję się praktycznie wszystkim – od marketingu aż po zarządzanie produktami…i strofowania praktykantów. Moim największym „dzieckiem” jest jednak projekt Praca Marzeń. Miło jest patrzeć, jak to, co kiedyś było pomysłem rozwija się i sprawia Wam radość. Życzę szczęścia w konkursie!

Prywatnie uwielbiam sport. Nie ma nic lepszego niż spacer po górach, piękne widoki i przestrzeń wokół… To właśnie w Tatrach spędzę najbliższy urlop!

Paweł – zaraz obok Anety!

Cześć, jestem Paweł! Niedawno zacząłem pracę jako product manager w Wyjątkowym Prezencie. Jak tutaj trafiłem? Przez swoją pasję oczywiście! Kocham sporty ekstremalne, jeżdżę motocyklem Enduro, uprawiam sztuki walki. W najbliższej przyszłości chciałbym zapoznać się bliżej ze sportami wodnymi, żeglarstwem i nurkowaniem. Oczywistym wyborem było zgłosić się właśnie tutaj! W firmie zajmuję się produktem – wyszukuję niesamowite rzeczy właśnie dla Was. Chociaż muszę przyznać, że można się rozmarzyć w pracy…

Piotr – przy oponie z kubeczkiem!

Nazywam się Piotr i jestem nowym praktykantem. Jako student polonistyki i fan literatury jestem odpowiedzialny za pisanie różnych rzeczy…i bycie podręcznym słownikiem. Prywatnie dzielę czas pomiędzy książki a gitarę basową. Uwielbiam niskie dźwięki i różne style muzyczne: od funku przez rock aż po metal. Wspominałem już, że uwielbiam kawę? Do Wyjątkowego prezentu trafiłem przez internet. Czemu mnie zaciekawili? Bo tutaj nie ma nudy, za to jest wesoło a każdy ma swoją pasję i chętnie się nią dzieli!