Piękna tradycja

Dla jednych Dzień Kobiet to wytwór poprzedniej epoki, dla innych piękna tradycja. My uważamy, że każda okazja jest dobra, aby podarować prezent bliskiej osobie, okazać jej swoje przywiązanie oraz uczucie. Panowie, pokażcie swoim kobietom, że ten dzień to nie tylko tradycyjne czekoladki, rajstopy, czy też goździki! Teraz macie okazję wykazać się swoja pomysłowością. Poniżej garść inspiracji.

Go away

Czekoladowe popołudnie

Czasami czerpanie z tradycji daje najlepsze efekty. Nie myślimy oczywiście o tradycyjnej bombonierce, która zniknie w kredensie lub będzie kusiła w nocy! Lepiej wybrać się na Degustacje Czekolady i przekonać się, co potrafią prawdziwi mistrzowie sztuki cukierniczej. Spraw, aby bliska Ci osoba zapomniała na chwilę o stresie i codziennych obowiązkach i zatraciła się w świecie czekolady. Nie od dziś wiadomo, że ten słodki smakołyk ma zbawienny wpływ nie tylko na samopoczucie, lecz także na cały organizm. Usiądźcie w kameralnym wnętrzu pijalni czekolady i spędźcie naprawdę słodkie popołudnie.

Chocolate temptation

Wytrawny wieczór

Jeżeli bliską Ci kobietę interesują bardziej złożone smaki, to polecamy Degustację Wina. To nie tylko jeden z najbardziej wyrafinowanych trunków, lecz także z całą pewnością najbardziej romantyczny. Spraw, aby Twoja wybranka delektowała się smakiem ulubionego alkoholu oraz nauczyła się czerpać z niego jeszcze więcej przyjemności. Doświadczony sommelier nauczy ją zwracać uwagę na drobne niuanse w bukiecie, a także przekaże sekrety trudnej sztuki dobierania wina do potraw. Kto wie? Może od teraz to właśnie ona będzie kupowała wino na romantyczne kolacje?

iStock_000010392899Large

Wieczorne Odprężenie

Chwila wytchnienia to jeden z najlepszych prezentów! Każdy relaksuje się w inny sposób, jednak ciężko sobie wyobrazić lepszy sposób na stres i napięcie niż masaż! Podaruj go bliskiej kobiecie i przekonaj się ile radości może zapewnić jej wizyta w SPA. Kojąca atmosfera, profesjonalni masażyści oraz pachnące olejki sprawią, że błyskawicznie odnajdzie wewnętrzną harmonię. Napięcie odejdzie w niepamięć, ustępując miejsca wigorowi i energii! To niezawodny sposób na głęboki relaks i dobre samopoczucie.

Masaż

Szukacie gotowych pomysłów lub inspiracji? Zobaczcie jakie niesamowite prezenty przygotowaliśmy z okazji dnia kobiet!