Pasje naszych pracowników


Każdy z naszych pracowników jest zupełnie inny! Ale to co nas wszystkich łączy to pasje, które każdy z nas posiada. W swojej załodze mamy ciekawych, zwariowanych i pozytywnie zakręconych ludzi. Wśród nich znajduje się Paweł, który jest jednym z filarów działu produktu. Prywatnie jest gitarzystą, chociaż coraz bardziej interesuje go gitara basowa. Pasjonat muzyki, związany z nią od ponad 10 lat. W ostatnim czasie miałam okazję dowiedzieć się więcej na temat jego pasji, pracy i marzeń.

 

1010731_538673319522431_1986122892_n

 

Jak to wszystko się zaczęło?

 
Wraz z przyjacielem, który jest świetnym perkusistą, postanowiliśmy stworzyć zespół. To było moje pierwsze doświadczenie z muzyką. Oczywiście poza brzdąkaniem w domu.

 

Z czego jesteś najbardziej dumny?

 

Im więcej grałem, tym bardziej zmieniało się moje życie. Dzięki muzyce poznałem wielu ciekawych ludzi, a wraz z zespołem przeprowadziliśmy serię koncertów w różnych miastach w Polsce, a także we Francji i na Ukrainie.

 

Jak dużo czasu poświęcasz swojej pasji?

 

Staram się pogodzić moją pasję muzyczną z pracą w firmie. Zazwyczaj po pracy mam próby z zespołem, czasami jest ciężko, ale daje radę. (śmiech) Poza tym pracę w Wyjątkowym też traktuję jako pasję, lubię nawiązywać nowe kontakty biznesowe, negocjować warunki, wprowadzać nowe prezenty, które są aktywne, ciekawe i wyjątkowe. Tym samym myślę, że realizuję czyjeś marzenia. Ponadto nasi partnerzy to ludzie żyjący swoją pasją. Współpraca z nimi jest bardzo inspirująca.

 

A Twoje marzenia?

 

Jeżeli chodzi o moje marzenia to uwielbiam muzykę i podróżowanie, fajnie byłoby połączyć jedno z drugim.