Odważ się mówić „Kocham”

Zdjęcia zakochanych osób, które się do siebie przytulają.

Walentynki to międzynarodowe święto miłości, dlatego to też dzień, w którym głośno mówimy: odważ się powiedzieć „kocham”! Każda miłość jest tak samo warta zauważenia i wyrażenia – nieważne, czy mowa o uczuciu między mężczyzną a kobietą, o społeczności LGBTQ+ czy wśród rodziny i przyjaciół. Bo miłość nie zna żadnych ograniczeń, zakazów i nakazów; jest wyjątkowym uczuciem, które pozwala poznawać świat i doświadczać go w zupełnie nowy sposób. Właśnie dlatego przez naszą kampanię chcemy zachęcić wszystkich do mówienia wprost o swoich uczuciach, do rozbudzenia ich w sobie na nowo i pokazania w ten sposób swoim bliskim, jak wiele znaczą. 

Warto kierować się przy tym 5 językami miłości, czyli 5 różnymi sposobami okazywania i przyjmowania miłości: przez słowa, dotyk, wspólne spędzenie czasu, obdarowywanie prezentami i codzienną pomoc. Każdy z nas ma swój unikalny język miłości i warto o tym pamiętać, szczególnie w tak wyjątkowe święto jak Walentynki. Wszystkie sposoby związane są natomiast z voucherami na przeżycia, dzięki którym Twoje „kocham” dotrze do każdego. Przede wszystkim są oryginalnym prezentem i pozwalają spędzić wspólne chwile. To też okazja do prowadzenia długich rozmów, cieszenia się swoją obecnością i kolekcjonowania kolejnych wyjątkowych wspomnień. Dadzą też możliwość Twojemu bliskiemu, by przyjemnie spędził czas, podczas gdy Ty przejmiesz część jego obowiązków. 

Nasza kampania Odważ się mówić „kocham” to zachęta, by wyrażać miłość na wiele różnych sposobów i do wszystkich ważnych dla Ciebie osób. Niech Walentynki będą tym wyjątkowym dniem w roku, kiedy nic Was nie ogranicza i możecie w pełni być sobą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top