Metamorfoza Włosów Dla Niego – czy to możliwe?

Modna fryzura dla mężczyzny, dobry fryzjer w Warszawie – o to zwykle pytają stołeczne internautki, które chcą zmienić coś w wyglądzie swoich partnerów, ale nie do końca wyobrażają sobie efekt końcowy. Dla nich stworzony jest prezent Metamorfoza Włosów Dla Niego.

image (8)

Czy Metamorfoza Włosów jest warta by w nią inwestować? Dwóch nieustraszonych mężczyzn z drużyny WyjątkowyPrezent.pl położyło na szali swoje włosy, by udowodnić, że tak.

 

– Pokażemy niezdecydowanym Paniom, że mężczyźni także są kameleonami i nowa, modna fryzura to dla faceta dobry prezent – powiedzieli.

 

Warto docenić ten akt poświęcenia, gdyż Panowie w ciągu kilku lat wyhodowali włosy imponującej długości. Nie bez znaczenia były tu osobiste zainteresowania.

image (4)

Michał, szef Działu Produktu WyjątkowyPrezent.pl:

– Od czasów młodzieńczych lubiłem motocykle i ciężką muzykę. Te pasje pozostaną ze mną na zawsze, ale z kitą czas się już pożegnać.

image (7)

Marcin, pracownik Działu Produktu WyjątkowyPrezent.pl:

– Moją pasją jest rycerstwo i rekonstrukcje historyczne. Długie włosy pasują do miecza i zbroi, ale  są niepraktyczne. Zresztą, nie długość włosów decyduje o pozycji w bractwie – śmiał się Marcin.

 

Chłopaki z duszą na ramieniu, ale i pełni oczekiwań przestąpili próg salonu odnowy. Usiedli w fotelach i zaczęło się…

 

Najpierw chwila prawdy: ucięcie kit. Panowie sami byli pod wrażeniem ich długości. Po krótkiej naradzie zdecydowali, że włosy przekażą fundacji, która je sprzeda, a zysk przeznaczy na cele dobroczynne.

image (5)

Nawet po pozbyciu się nadmiaru włosów, na głowie pozostało ich całkiem sporo. Fryzjerzy mieli więc pole do popisu.

 

– Jak metamorfoza, to metamorfoza, wypróbujmy kilka wariantów – stwierdził Michał i z rosnącymi oczami obserwował, jak po kilku minutach podcinania, z lustra wyłania się… Kudłaty ze Scooby-Doo. – Gdyby nie broda, sam bym siebie nie poznał – żartował Michał. – Nie mam nic do Shaggy’ego, ale to nie mój klimat. Jedziemy dalej!

 

Tymczasem Marcinowi zaserwowano mocno asymetryczną fryzurę: z lewej strony twarzy fryzjer podgolił włosy do kilku centymetrów, z prawej pozostawił swoisty wachlarz wydłużający się ku przodowi aż do klatki piersiowej i zasłaniający połowę oblicza.

image (6)

– Iście glamrockowy „imidż”. Brakuje tylko skóry i gitary – stwierdził Marcin, prywatnie lider i wokalista zespołu muzyki dawnej. Nie ma się więc co dziwić, że dodał… – … To nie mój klimat. Jedziemy dalej!

 

Kolejne mycie, podcinanie, suszenie, modelowanie. Tym razem fryzjerzy podeszli do tematu na serio i efekt wzbudził w chłopakach spore zaciekawienie. Michał, z racji pociągłej twarzy, prezentował się odtąd z bardzo krótko podgolonymi bokami i górą zaczesaną do tyłu, która dodawała mu kilku centymetrów, do tych 193, które już miał. Marcin z kolei zyskał bardziej młodzieżowy look, kontrolowany nieład artystyczny na głowie.

 

– Wszystko ok, tylko teraz musimy się zaprzyjaźnić z kosmetykami modelującymi do włosów – uśmiechnął się Michał.

– Nie dość, że wyglądamy lepiej, to jest nam dużo chłodniej w kark, a umówmy się, na zewnątrz jest 30 stopni – dodał Marcin.

 

Największą nagrodą były jednak miny koleżanek z biura. „Szok, szok, szok! I bomba!” – przyznawały zgodnie. Warto więc? Warto!

image (10)

 

Prezent „Metamorfoza Włosów Dla Niego” jest dostępny na stronie WyjątkowyPrezent.pl w cenie 129 zł.