Marzenie małego Filipka

Tym razem spotkaliśmy bardzo wyjątkowego marzyciela. Czteroletni Filipek, podopieczny fundacji „mam marzenie” bardzo chciał spróbować swych sił na ściance wspinaczkowej. To wcale nie łatwe wyzwanie było jego największym marzeniem. Dnia 31 maja udało nam się zabrać Filipka do prawdziwego wspinaczkowego „raju”.

 
CAM03009
 

W to słoneczne popołudnie nasz marzyciel przekroczył progi Adventrue Park w Gdyni. Na miejscu czekał już na niego opiekun, który miał czuwać nad bezpieczeństwem chłopca przez cały dzień. Na początek instruktor zabrał Filipka na dmuchany zamek, żeby chłopiec mógł oswoić się z nowym otoczeniem. Dzięki jego pomocy chłopiec otworzył się i był gotowy, żeby pójść na główną atrakcję dnia. Udali się więc na miejsce, gdzie czekały na niego liczne ścianki wspinaczkowe.

 
CAM03021
 

To wymarzone miejsce dostarczyło Filipkowi masę świetniej zabawy. Pokonując liczne przeszkody, dzielnie zmierzył się z tym wcale nie łatwym zadaniem. Podczas wspinaczki bawił się znakomicie. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. Był ogromnie dumny i podekscytowany, szczególnie, że tor wspinaczkowy jest przeznaczony dla dzieci od 6 lat. Filip pomimo młodego wieku dzielnie stawiał kolejne kroki. Dzięki temu spełniło się jego największe marzenie. W parku rozrywki czekały na niego również inne atrakcję, takie jak: jazda quadem, zjazd tyrolski, domki na drzewach, mini park linowy oraz strzelnica wiatrówkowa i łucznicza. Dzięki tym licznym rozrywkom, chłopiec choć na chwilę mógł przenieść się myślami do innego świata. Ta beztroska zabawa pozwoliła mu zapomnieć o codziennych sprawach.

 
CAM03042
 

Na koniec tej wspaniałej przygody chłopiec otrzymał dyplom „spełnionego marzenia”. Kiedy opuszczał park rozrywki powiedział: „Ja nigdy nie przestanę o tym marzyć, bo po prostu nie mogę”. Te słowa jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, że warto zamieniać marzenia we wspomnienia! Ten dzień i to przeżycie, na pewno pozostanie na długo w pamięci Filipka. Również my nie zapomnimy o tym wyjątkowym dniu i nietuzinkowym marzeniu. Cieszymy się bardzo, że poznaliśmy małego Filipka, który przeniósł nas do swojego świata marzeń.

 
CAM03079
 

Na tym nie kończymy! Uśmiech Filipka dał nam ogromną motywację do dalszych działań!