Lot widokowy

Do wind wjeżdżających na szczyt paryskiej wieży Eiffla czy też na dach nowojorskiego Empire State Building ustawiają się codziennie setki ludzi. Wszelkie tarasy i punkty widokowe są zresztą turystycznymi hitami wielu innych miast. Każda, nawet średniej wielkości miejscowość ma jakąś wieżę, na którą warto się wdrapać, by podziwiać urzekającą panoramę. My zachęcamy, by pójść krok dalej. I krok wyżej… Proponujemy, by zaserwować sobie widoki najwyższych lotów!
lot-widokowy-play

Przedstawiamy LOTY WIDOKOWE. które coraz częściej pojawiają się w ofertach turystycznych wielu polskich miast. Odbywane szybowcami lub awionetkami pozwalają na poznanie miejskiego krajobrazu z zupełnie innej perspektywy. Niewielkie samoloty np. Cessny, są w stanie wziąć na pokład kilku pasażerów, więc lot możemy odbyć w gronie najbliższych lub w romantycznej atmosferze wraz z drugą połówką. Przed startem organizatorzy pozwalają zaznajomić się z maszyną, którą odbędzie się wycieczka. Przybliżają nam jej historię, osiągi czy parametry techniczne. Oswojeni ze statkiem powietrznym ruszamy w trwającą ok. 15-20 minut podróż, która dostarczy nam niezapomnianych wrażeń!

20283_r

W Polsce loty widokowe organizowane są np. nad Warszawą, Łodzią czy Toruniem. Z wysokości możemy też zobaczyć okolice Krakowa czy Poznania. Szczególnie ciekawą opcją jest lot nad Nowym Targiem. Bliskość gór sprawia, że wycieczka ta zapewnia wyjątkowo urokliwe widoki. Ale zobaczyć warszawskie drapacze chmur bądź ulicę Piotrkowską w Łodzi to także niezwykłe przeżycie. Nagle kolosy sięgające chmur wyglądają jak zwykłe osiedlowe bloki, a ciągnąca się kilometrami „Pietryna” to tylko trochę dłuższa nitka. Z betonowej dżungli pięknie wyłaniają się zielone oazy parków, a na rozległych placach dostrzec można setki turystów, malutkich niczym mrówki. Czas i komfort podróży pozwala nam na zrobienie dziesiątek pięknych zdjęć i nagrywania filmów z przelotu nad najciekawszymi obiektami.

20282_r

Drogi Czytelniku, jeśli nasza propozycja wzniesienia się na wyższy turystyczny poziom nęci Cię coraz bardziej, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Zaproś bliskich, by spędzili z Tobą niezapomniane chwile podczas lotu widokowego! Zapraszamy!