Kolacja w Ciemności

Kiedy pozostajemy w ciemności, wyostrzają się wszystkie nasze pozostałe zmysły. Odczuwamy więcej bodźców zewnętrznych. Nasza wyobraźnia pobudza się i wchodzimy w inny świat, w którym czujemy się błogo. Ciało odczuwa każdy, nawet najmniejszy szmer, co uaktywnia poczucie głębszej świadomości siebie. Kiedy znajdziemy się zaś w ciemności i zechcemy czegoś skosztować natężenie naszych kubków smakowych sięga zenitu.
Poznajemy wymiar kosztowania, jakiego do tej pory nawet nie znaliśmy. Nawet kiedy skosztujemy czegoś, co jedliśmy już do tej pory… w ciemności stymulują się nasze możliwości doznawania. Wrażenia jakie nam wtedy towarzyszą są nieporównywanie silniejsze niż gdy mamy wszystko w zasięgu wzroku. Gdy zostaną wyłączone światła, zaczynamy przeżywać na wyższym poziomie.

img_4611

Czym jest Kolacja w Ciemności?


Kolacja w ciemności jest intensywnym doznawaniem wielu struktur smakowych. To silne przeżycie wewnętrzne, którego mamy okazję doświadczyć poprzez dawkowanie sobie rzeczywistości w zupełnie nowej formie. Siła odczuć przy wyłączeniu wzroku jest zetknięciem się z wrażeniami na innym stopniu świadomości. Warto wyłączyć jeden podstawowy zmysł, aby zakosztować mocy pozostałych. Taka kolacja to coś zupełnie innego, nowego i oryginalnego. To wspaniały pomysł, aby rozbudzić swoje zmysły z drugą połówką. Świat kulinarnej rozkoszy pozwoli Wam zapomnieć na chwilę o codzienności i przeniesie Was do innego wymiaru.

img_4962

Ten innowacyjny projekt jest awangardą wśród codziennego spożywaniem posiłków. Z pewnością taka alternatywa spodoba się wszystkim, którzy poszukują niezwykłych rozwiązań i pragną gromadzić pamiętne chwile w swoim życiu. Przed taką kolacją wszystko jest wyjaśnione. Nie zdradzając za wiele, aby pozostawić rąbek tajemnicy:Kelner przy użyciu noktowizora wprowadza Was do ciemni i wskazuje miejsca przy stoliku.Po złożeniu zamówienia zaczynacie konsumować – i po prostu świetnie się bawić! Takiej Kolacji w Ciemności można zakosztować w naszych przepięknych polskich miastach, a mianowicie: we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście oraz Katowicach!

img_4935

Taka kolacja to nowatorska forma spożywania posiłków dla nas wszystkich. Wstąpmy na chwilę do świata ekscentrycznych przeżyć i pozwólmy sobie chwilę zapomnienia. Taka kolacja to romantyzm – co za tym idzie, żona, partnerka, druga połówka z pewnością będzie zachwycona tak zmysłowym i eleganckim pomysłem!