Kolacja w Ciemności nareszcie w Poznaniu

Dine in the Dark –  Kolacja w Ciemności nie jest zwykłą kolacją. To wyjątkowe wydarzenie, które zmienia perspektywę posiłku…oraz mentalność branży gastronomicznej. Po ciemku trudno jest nawet chodzić, a co dopiero jeść i to w wysokiej klasy restauracji, przy pełnej zastawie. W ciemności potrawy zaczynają nabierać zupełnie innego smaku niż by się wydawało. Już od lutego mogą o tym przekonać się mieszkańcy Poznania, gdzie w Restauracji Bulwar ruszył flagowy upominek Wyjątkowego Prezentu.

16522383_1607913235889485_1443105615_o

W czwartek, 2-go lutego, w Restauracji Bulwar, miała miejsce kolacja inauguracyjna dla gości specjalnych, a mianowicie event dla dziennikarzy. Gościliśmy między innymi Polską Agencję Prasową, Fakt, Slow Life i Poznański Prestiż. Zaproszeni celebryci z dziennikarskiego świata mogli na własnej skórze przekonać się “z czym to się je”. Z doświadczenia wiemy, że pierwsze chwile w ciemności potrafią zdezorientować… ale skoro nikt nie widzi, to przecież możemy jeść palcami, prawda? To właśnie dlatego Dine in the Dark absorbuje wszystkie zmysły.

p1

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza regularna Kolacja w Ciemności w Poznaniu. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w mgnieniu oka – od momentu rozpoczęcia sprzedaży, do kompletu miejsc minęła dosłownie godzina. Poznań to w końcu miasto artystów i ludzi pełnych pasji do życia, nic więc dziwnego, że to nietypowe wydarzenie przykuło ich uwagę. Na chwilę obecną, w Kolacji w Ciemności można uczestniczyć także w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Trójmieście. Wszystkie prezenty znajdziesz na naszej stronie.

ditd4

Wyjątkowy Prezent nie poprzestaje jednak na standardowej formule. Już niedługo odbędzie się wyjątkowy event – Randka w Ciemności. Więcej możecie dowiedzieć się tutaj.