Jesienny wyjazd we dwoje — 3 niezwykle romantyczne pomysły

Wiedziałeś, że jesienna chandra dotyka aż 30% Polaków? Spadek temperatury, krótsze dni i deszcz mogą skutecznie popsuć nastrój. A jak z tym walczyć? Najlepiej wyrwać się z szarej rutyny i wspólnie z ukochaną osobą wyruszyć na romantyczny jesienny wyjazd! Nawet weekendowy wypad może stać się niesamowitą przygodą i odprężeniem, jeśli tylko wiesz gdzie pojechać (i masz wyjątkowe towarzystwo). Dowiedz się, gdzie warto pojechać w jesień!

Jesienny wyjazd we dwoje - góry i drzewa jesienią

Zakochaj się we wzburzonym jesienią morzu

Kochasz Morze Bałtyckie, ale perspektywa walki o miejsce na rozłożenie leżaka zniechęca Cię do nadmorskich podróży? Widok rozstawionego na pół plaży parawanu przyprawia Cię o dreszcze? Jesienny wyjazd nad morze będzie rozwiązaniem Twoich problemów. Jesienią nawet najpopularniejsze nadmorskie miejscowości nie są oblężone, a widoki wciąż są przepiękne. Wieczorne spacery po pustych plażach, wsłuchiwanie się w szum fal i wspólne oglądanie zachodzącego za horyzontem wody słońca brzmi niezwykle romantycznie, prawda? Taki wspólny wyjazd we dwoje zbliży Was do siebie i pozwoli odpocząć od zgiełku miasta. Szczególnie jeśli wybierzecie tak niezwykłą ofertę, jak Trzydniowy Wypoczynek w Domku na Wodzie. Ten niesamowity domek został zbudowany… w wodzie. Wyobraź to sobie — budzisz się w ramionach ukochanej Ci osoby, patrzysz przez wielkie okno i podziwiasz delikatne fale rozbryzgujące się o fasadę domku. Za chwilę zostaje podane pyszne śniadanie, które razem pałaszujecie, wciąż podziwiając wodny krajobraz. To bezdyskusyjnie najlepszy sposób na pozbycie się jesiennej chandry.

Zaznaj błogiego odprężenia u podnóża polskich gór

Chociaż góry kojarzą się zazwyczaj albo z letnimi wędrówkami, albo z uprawianiem zimowych sportów, to według mnie najpiękniejsze są jesienią. Na szlaku nie trzeba się przepychać przez tłumy turystów, a górskie widoki zapierają dech w piersiach. Złote, opadające liście, tajemnicza mgła unosząca się nad drzewami i majestatyczny krajobraz sprawią, że szybko zakochasz się w jesiennych górskich wędrówkach. Szczególnie jeśli zaplanujesz coś ekscytującego na wypadek złej pogody — idealnie sprawdzi się SPA. Odprężający Weekend SPA u podnóża polskich gór to recepta na romantyczny jesienny wyjazd we dwoje. Wspólne piesze wędrówki pozwolą Wam na długie rozmowy. Poczucie intymności spotęgują puste szlaki i wspólny relaks w strefie SPA. To będzie odprężenie dla ciała i duszy. 

Zachwyć się mazurskimi lasami, lśniącymi złotymi kolorami jesieni

Polska złota jesień zachwyca jeszcze bardziej, gdy doświadczasz jej w spokojnym lesie, czy nad zamglonym jeziorem. Mazury jesienią zachwycą Cię swoją tajemniczością i wachlarzem atrakcji. Jeśli kochasz spacerować, to długie, piesze wędrówki po mazurskich lasach ukoją Twoje zszargane miejskim pędem nerwy. Ponadto jesień to idealna pora na wycieczki rowerowe. Mazury oferują szeroką gamę szlaków, z których można podziwiać niecodzienne widoki. Wspólna rowerowa wycieczka w nieznane gwarantuje niepowtarzalne emocje i niezwykłą przygodę. Zapakujcie gorącą herbatę w termos, gruby koc i zróbcie piknik nad jeziorem. Jesienią mazurskie kurorty pustoszeją, co zapewni Wam prywatność i intymność. Romantyczny Weekend w Hotelu nad Pisą to świetny pomysł na jesienny wyjazd we dwoje, który pozwoli Wam się zrelaksować. Pisz to urokliwe, małe miasteczko, które będzie stanowiło wyśmienitą odskocznię od szarej metropolii. Na co czekasz?

Wyjazd tylko we dwoje pozwala na oderwanie się od nudnej, szarej codzienności i przełamanie rutyny w związku. W tak z pozoru smutną porę roku, jaką jest jesień, romantyczny wyjazd będzie miał szczególne znaczenie. Wybierz jeden z jesiennych kierunków podróży i zabierz swoją ukochaną osobę na romantyczny wypad z miasta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *