Jakie przeżycie podarujecie mamie?

Już za kilka dni Dzień Matki, więc mamy pełne ręce roboty. Z jednej strony chcemy pomóc Wam w wyborze najfajniejszych przeżyć… a z drugiej musimy pamiętać o naszych mamach. Jesteśmy ekspertami od prezentów, więc mamy nieco łatwiej, ale zawsze długo zastanawiamy się nad odpowiednim podarunkiem. Chcecie wiedzieć co w tym roku wybraliśmy dla naszych mam?
 
Red Satin Gift Bow
Z racji tego, że krzątamy się po całym biurze, ciężko spytać wszystkich o zdanie. Zaczailiśmy się w dziale w marketingu i pytaliśmy się wszystkich przechodzących. Zaczęliśmy od Weroniki, asystentki działu marketingu:
W tym roku podaruję mamie Spektakl Teatru Polskiego w Loży Prezydenckiej z Poczęstunkiem dla Dwojga. Moja mama uwielbia teatr, ale oczywiście sama nigdy by się nie zebrała na spektakl. Prawdopodobnie skończy się tak, że wyciągnę ją za uszy i przejdziemy się we dwie. A potem winko, ploteczki, a może nawet jakieś ciacho. Chociaż z tym ostatnim bywa różnie, trzeba dbać o formę na lato (śmiech).
 
Chwilę potem wpadamy na Gosię, również pełniącą obowiązki Asystentki Działu Marketingu:
 
Moja mama, tak samo jak ja, uwielbia się uczyć. W dodatku przydałaby się jej jakaś odskocznia od stresu… Może Kurs Fotografii byłby w sam raz? Zawsze narzeka, że źle wychodzi na rodzinnych zdjęciach, teraz miałaby na to większy wpływ. A tak na serio, to z pewnością ucieszyłaby się z możliwości cykania profesjonalnych rodzinnych fotek.
 
Do rozmowy włącza się Paweł, nasz grafik:
 
W tym roku może być ciężko, bo moja mam przetestowała już chyba wszystko na co miała odwagę (śmiech). Pewnie podaruję jej jakiś masaż – może Masaż Gorącymi Kamieniami? Relaks zawsze zdaje egzamin, sam bym się ucieszył z czegoś takiego. No przecież nie możemy aż tak bardzo się z mamą różnić (śmiech).
 
Tutaj następuje dłuższa przerwa, dział marketingu pogrąża się w pracy. Mija dłuższa chwila, zanim ktoś przychodzi do siedziby Loży Szyderców. Zaszczyt przypada Czarkowi, naszemu Kierownikowi Regionalnemu:
 
Hoho z moją mamą jest zupełnie na odwrót. Twarda bizneswomen, na co dzień chodzi w szarych garsonkach i patrzy surowym wzrokiem na wszystkich. Ma sporo odpowiedzialności i dużo stresu w pracy, wysłałbym ją na strzelnicę. W jej przypadku trzeba od razu działać z rozmachem, podarowałbym jej Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie.
 
iStock_000006534686Medium
Nagle dzień nabiera tempa, nie ma już czasu na przyjemne pogaduszki. Prezent dla mamy jest na ustach wszystkich, ale nikt nie kwapi się do mówienia o prywatnych planach na ten dzień. O zdanie pytam jeszcze Adę, odpowiedzialną za współpracę B2B:
 
W tym roku podaruję mamie kolację. Przejdziemy się do jakiejś restauracji, na spokojnie zjemy, porozmawiamy o planach na przyszłość, trochę powspominamy. Przede wszystkim chcę spędzić ten dzień z mamą, mamy mało czasu dla siebie, żyjemy w innych miastach i to od dawna. Dobrze, że akurat jest długi weekend, trochę się nacieszymy sobą.
 
A Wy jakie przeżycia chcecie podarować mamie w tym roku? Jeżeli dalej szukacie inspiracji, znajdziecie ją tutaj.