Emoti – Jak naładować baterie i odpocząć?

Emoti.pl to serwis, oferujący wyjazdy do najlepszych hoteli, sanatoriów, Medical SPA i innych, równie ciekawych obiektów. Nie ma znaczenia, czy planujesz wyjazd w pojedynkę, we dwoje, czy też z przyjaciółmi lub rodziną. Nie liczy się, czy chcesz odwiedzić inspirujące miejsce w Polsce, czy też wyjechać do krajów bałtyckich. Z Emoti trafisz pod właściwy adres. Zobacz, co jeszcze warto wiedzieć i nastrój się na odpoczynek!

Emoti - Pani z Panem, trzymają się za ręce, stoją w oddali, w górach.
i

Wyobraź sobie, że marzysz o przyjemnym odpoczynku. Właściwie, prawie na pewno, nie musisz sobie nawet tego wyobrażać. Każdy z nas potrzebuje wypoczynku. Relaksu poza domem. Samemu, we dwoje, z rodziną… nad morzem, w górach, blisko natury… Jesteśmy różni, a zatem potrzebujemy nieco innej formy odpoczywania. Serwis Emoti.pl pomoże Ci znaleźć wymarzone miejsce na wyjazd – w najlepszej cenie. Hotel z zabiegami SPA w górach, luksusowy obiekt nad samym morzem, eleganckie miejsce wypoczynkowe na Litwie – możliwości jest naprawdę wiele.

Dlaczego Emoti?

Emoti.pl to serwis, który nie tylko oferuje wyjazdy do ciekawych miejsc. Hotel nad morzem, klimatyczne miejsce w górach, odpoczynek blisko natury… możliwości na odpoczynek jest naprawdę wiele. Dodatkowo wiele ofert wzbogaconych jest o posiłki, nieograniczony dostęp do Strefy Wellness czy zmysłowe zabiegi SPA. To pozwala dopasować ofertę do swoich potrzeb i zapewnić sobie doskonały i wymarzony odpoczynek w przyjemnym miejscu. Wyjazdy dostępne są w dwóch formach – kalendarzowej i Voucherowej. Pierwsza pozwala od razu zarezerwować termin swojego wyjazdu, a druga – zapewnić sobie wyjazd i wybrać odpowiedni termin nieco później. Ta opcja jest szczególnie popularna, gdy chcemy wręczyć komuś prezent. To jednak nie wszystko.

System Poleceń Emoti.pl

Warto podkreślić jeszcze system poleceń. Załóżmy, że Twoi bliscy szukają ciekawego wyjazdu i zamarzył im się hotel w górach. Wysyłasz im zaproszenie do rejestracji na stronie Emoti. Możesz to zrobić mailowo, na messengerze, facebooku lub smsowo – jak tylko Ci wygodnie. Twój znajomy w ten sposób otrzymuje 30 zł zniżki na swój pierwszy pobyt, a gdy osoba skorzysta z oferty – 30 zł „na wyjazd” trafia też na Twoje konto. Znajdziesz je na swojej skrzynce mailowej i swoim koncie emocji, w zakładce „Rabaty”. Kod na 30 zł nie jest ograniczony czasowo i możesz go wykorzystać jako zniżkę przy planowaniu własnego odpoczynku lub uzbierać określoną kwotę i zapłacić nią za swój wymarzony wyjazd! Brzmi prosto, prawda?

Dobrym pomysłem na prezent jest także Karta Podarunkowa Emoti, która dostępna jest na stronie Wyjątkowego Prezentu. Kwoty Kart są dostępne od 100 do 1000 zł, więc z łatwością można dopasować je do różnych okazji – mniejszych i większych. Oczywiście sam Gift Card można również zakupić bezpośrednio przez stronę Emoti.

Nastrój się na wypoczynek i przekonaj, że spełnianie marzeń o odpoczynku jest naprawdę proste i wyjątkowo przyjemne!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *