Gala Golden Arrow 2016

Wczoraj odbyła się gala Golden Arrow – finał prestiżowego konkursu dla agencji marketingowych. Z racji tego, że jesteśmy dumni z tego co robimy, postanowiliśmy zgłosić naszą kandydaturę w kategorii design.

Co prawda Wyjątkowy Prezent nie jest agencją marketingową, ale z naszą pasją możemy stawać w szranki z każdym! Postanowiliśmy więc pochwalić się naszą zimową kampanią z zeszłego roku. Projekt nosi tytuł „W te święta obudź marzenia” i z pewnością go widzieliście. Wiemy jednak, że pamięć bywa zawodna, dlatego przypominamy jak wyglądał projekt:

PL_Xmas_2015_Men_TV (1)

PL_Xmas_2015_General_TV (1)

Na galę, która odbyła się w Pin Up Studio, udali się Piotr oraz Michał. Chłopaki byli zaskoczeni skalą wydarzenia. Nic dziwnego, podczas Gali przyznawano nagrody czasopisma Marketing & Media Polska oraz wspomniane już nagrody Golden Arrow. Kobiety i mężczyźni w strojach wieczorowych, atmosfera blichtru i… luzu. Przecież kreatywne umysł nie powinny zamykać się w konwencjach, a to właśnie takie osoby zgarniają nagrody za innowacyjność!

bty

W napięciu czekaliśmy na ogłoszenie wyników kategorii design. Chwila napięcia i… Wyjątkowy Prezent otrzymał wyróżnienie Golden Arrow 2016! Mamy powody do zadowolenia – całą pracę wykonaliśmy sami, mimo że nie jesteśmy agencją marketingową. To przykład na to, że wystarczy chcieć i wierzyć w swoje możliwości, aby osiągnąć cel!cof

Niestety, chłopaki nie mogli zostać na after party, a szkoda bo zapowiadało się genialne przeżycie. Kto wie, może w przyszłym roku, już z nagrodą główną? 😉

  bty