eVoucher- jak wygląda i jak go spersonalizować?

Kiedy do Wigilii zostają już tylko dwa dni, a Ty dalej nie masz prezentów to wybór jest tylko jeden – eVoucher. To przeżycie, które otrzymasz w ciągu minuty od złożenia zamówienia. oczywiście, każdemu zależy na tym, aby jego prezent wyglądał jak najlepiej. Jak wygląda eVoucher i jak można go spersonalizować?

eVoucher wygląda dokładnie tak samo jak nasz standardowy voucher. Jedyną różnica jest to, że drukujesz go w domu z pliku pdf. Oczywiście, to od Ciebie zależy na jakim papierze go wydrukujesz oraz czy wydrukujesz go w wersji kolorowej czy czarno-białej. Następnie wystarczy włożyć wydruk do koperty… i gotowe, prezent można położyć pod choinką.

img_6018


Ale przecież można go spersonalizować. Taki osobisty prezent z pewnością zrobi wrażenie na osobie obdarowanej. Specjalnie dla Was, zadania personalizacji podjęły się nasze ekspertki Amelia i Paulina.

 

1. Niewinna choinkowa ozdoba. Czy co roku prezenty trzeba kłaść pod choinka? A może w tym roku lepiej umieścić je… na choince? Wystarczy tylko odrobina kreatywności, klej i garść gwiazdek lub innych dekoracji. Byle tylko voucher nie został na choince do przyszłych Świąt!

img_6095

img_6116

img_6090

2. Wstążki i kokardki. Jeżeli jesteście minimalistami, ale stawiacie na tradycyjne opakowania, to nie ma nic lepszego niż wstążka. To tylko kilka sekund, a efekt może być spektakularny. Pamiętajcie, nie bójcie się bawić z kolorami, formami i… dziurkaczem.

img_6080

img_6074

img_6068

3. Miniprezent. Drukując Voucher samodzielnie, zawsze możesz ustawić… jego wielkość. Jeżeli masz ochotę podarować prezent, który spokojnie ukryje się pod tabliczką czekolady, to… na co czekasz? Oczywiście, taki upominek cudownie prezentuje się w samodzielnie zrobionej ramce. Wystarczy odrobina sztywnego papieru, kolorowe mazaki lub korektor i klej.

img_6042

img_6048

img_6056

4. Improwizuj! eVoucher może ozdabiać jak tylko chcesz. Eksperymentuj ze składaniem i zwijaniem papieru, z rożnymi rodzajami wstążek, z wypalaniem brzegów, lub postarzaniem kartki herbatą… Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

img_6115

img_6112

img_6108

Więcej o eVoucherze dowiecie się tutaj