Dzień Chłopaka w Wyjątkowym Prezencie Cz. I – oczami kobiety.

Jako eksperci od obdarowywania i uszczęśliwiania ludzi prezentami w formie przeżyć, na okazje prezentowe czekamy z niecierpliwością. Sposobności do wręczania bliskim prezentów w naszym kalendarzu jest dużo, ale dla Nas, każda z nich jest wyjątkowa i przygotowujemy się do niej z rozmachem. W ostatni piątek, 30-go września, pole do popisu miały kobiety, które z okazji Dnia Chłopaka zorganizowały dla męskiej części biura wyjątkową niespodziankę.

IMG_3837

Od początku było wiadome, że stawiając na przeżycia, będzie to coś oryginalnego. Żadnej sztampy, ani chodzenia na łatwiznę! Dajemy coś od siebie, od serca, stworzone własnoręcznie. Padł pomysł, aby zrobić karykatury naszych chłopaków. Idea od razu zdobyła akceptację całej babskiej hordy i zabrałyśmy się do pracy. Zebrałyśmy stare magazyny, kolorowe papiery, taśmy, kredki, flamastry, piórka, naklejki, klasery z dzieciństwa i wszystkie magiczne przedmioty, które mogłyby pomóc nam stworzyć te arcydzieła.

IMG_3797

W trakcie pracy, pomysł karykatur został zmodyfikowany. Okazało się, że będą to raczej portrety, będące alter ego naszych mężczyzn. Dlaczego? Wyszło na jaw, że bardzo dobrze znamy naszych kolegów, wiemy wiele o ich pasjach i zainteresowaniach, znamy ich cechy charakteru, ulubione zajęcia… Dzięki temu powstały naprawdę świetnie dopasowane charakterystyki. Oczywiście przy ich tworzeniu było dużo śmiechu, który co chwilę przerywany był okrzykami: “Potrzebuję znaku Legii ! ”, “Macie gdzieś noże?”, “Muszę wydrukować suchary!”. Suma summarum wycinanki wyszły perfekcyjnie, teraz pozostało tylko zaplanować co dalej.

IMG_1600

Choć bardzo lubimy naszych chłopaków z drużyny Wyjątkowego Prezentu, nie chciałyśmy dawać im prezentu na tacy. Postanowiłyśmy utrudnić im ich zdobycie, zrobić z tego zabawę i postawić im wyzwanie. Zorganizowałyśmy więc podchody! Chłopcy, kierując się wskazówkami schowanymi w białych kopertach, poszukiwali po całym biurze ukrytych prezentów, kierując się wskazówkami, które skrzętnie ukryłyśmy dla nich w białych kopertach.

IMG_3808

Jak przystało na prawdziwe kobiety, wodziłyśmy chłopców za nos tak długo, aż udało im się dotrzeć do celu. Najfajniejsze okazało się poszukiwanie ukrytych w ogrodzie leczniczych eliksirów, czyli napojów, które męska część Wyjątkowej Drużyny lubi najbardziej 🙂

IMG_3832

Dla uwieńczenia wygranej obdarowałyśmy chłopaków obrazkami. Radość i gromki śmiech, który rozniósł się w momencie, gdy zaczęli oglądać swoje portrety, okazały się bezcenne! Była to niewątpliwie jedna z najbardziej udanych celebracji Dnia Chłopaka – jeżeli możemy się tak skromnie pochwalić.

IMG_3873

Nie włożyłyśmy w zabawę ogromnych kosztów finansowych, za to postarałyśmy się o olbrzymi wkład kreatywności, zapału i zdolności manualnych. Chyba im się podobało. Na wypadek, gdyby nie, była jeszcze pizza, więc nie mogło się nie udać!

IMG_3880

Jeżeli Wy też chcecie zapewnić cudowne wspomnienia na Dzień Chłopaka, to zerknijcie jakie prezenty przygotowaliśmy z tej okazji.