Co za przeżycie!

1 czerwca to moment, gdy szczególnie chcemy sprawić dzieciom dużo radości. W końcu bez względu na to, czy mają lat 5, 10 czy 15, ich uśmiech i ekscytacja zawsze czynią dzień lepszym. Jeśli zależy Ci na niezapomnianym prezencie, który zapewni mnóstwo świetnej zabawy, emocji, a przy tym pozwoli na spełnianie marzeń, postaw na Wyjątkowy Prezent! Voucher do parków wodnych, linowych, na trampoliny czy gokarty… Możliwości są niemal nieograniczone!

Dziecko pod wodą w okularkach do pływania i w pontonie w kształcie kaczki.

Spraw, że tegoroczny Dzień Dziecka będzie jedynie początkiem świetnie spędzonych chwil! Dzięki temu, że wypada wiosną, jest doskonałą okazją, by skorzystać z wielu różnych aktywności na świeżym powietrzu. Nasza kampania Co za przeżycie! pokazuje, że ciekawe pomysły są na wyciągnięcie ręki, a Voucher to coś znacznie więcej niż tradycyjny prezent. To przede wszystkim chwile pełne emocji i dobrej zabawy, które pozostawiają po sobie wiele wyjątkowych wspomnień. Dzięki temu możesz pomóc dziecku odkrywać nowe pasje, rozwijać dotychczasowe zainteresowania, a także pokazać, że świat to niesamowite miejsce, gdzie jeszcze wiele rzeczy czeka do odkrycia! Dodatkowo Vouchery sprawdzą się zarówno dla maluchów, starszych dzieci, jak i nastolatków. Nieważne więc, czy szukasz pomysłu dla przedszkolaka czy dziecka uczęszczającego już do szkoły – ciekawe, ekscytujące przeżycie będzie na Dzień Dziecka zawsze idealną propozycją.

Miłośnikom wodnych aktywności warto podarować Voucher do parku wodnego. Rozmaite zjeżdżalnie wodne, baseny, rwące rzeki, brodziki dla najmłodszych, a do tego okazja, by spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi – to połączenie, które zdecydowanie zapewni chwile pełne wrażeń! Kolejne świetne aktywności to na przykład pobyt w parku rozrywki czy w parku linowym. Obie pozwolą na kapitalną zabawę na świeżym powietrzu, do tego również dostosowaną do dzieci w różnym wieku. W Energylandii czeka najszybszy i najwyższy w Europie rollercoaster Hyperion, a w parkach linowych trasy zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych. Co więcej? Miłośnikom adrenaliny i rywalizacji polecamy gokarty, z kolei spragnionym chwil pełnych swobodnych szaleństw – wyjście do parku trampolin! Jeśli chcesz natomiast podarować możliwość zdobycia nowych umiejętności czy zawarcia kolejnych przyjaźni, wybierz Vouchery na warsztaty. Muzyczne, fotograficzne, taneczne, kulinarne… Wybór jest naprawdę spory.

Wręcz więc na Dzień Dziecka przepustkę do świata pełnego dobrej zabawy i fantastycznych emocji! Pokaż dziecku, że świat ma na wyciągnięcie ręki, a spełnienie marzeń może być proste i ekscytujące:)

Scroll to Top