Co lubią duże dzieci?

Podobno mężczyźni nie dorastają, po prostu zmieniają zabawki. Nasi Chłopcy z biura nie przyznają się do tego otwarcie, ale i tak wiemy swoje. Mamy na to całą dokumentację fotograficzną… a ponadto otrzymaliśmy od nich kilka rad na Dzień Chłopaka! Ale zacznijmy od krótkiej notatki historycznej.

^66CF8258DE6E6737582E04FD25913CD1D6564C73F2CDEAC500^pimgpsh_fullsize_distr

Wszyscy wiedzą kiedy obchodzony jest Dzień Kobiet – 8 marca jest datą znaną międzynarodowo. W odpowiedzi na święto Pań ogłoszono Dzień Mężczyzn, który w Polsce przypada 10 marca. Tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 roku w Trynidadzie i Tobago, ciężko zatem w skazać konkretne powody, dla których w Polsce wybrano akurat tę datę. Może właśnie dlatego popularniejszy jest Dzień Chłopaka, który przypada już niedługo, bo 30 września.

 

Przejdźmy jednak do rzeczy. Nie jest odkryciem, że mężczyźni preferują prezenty w formie przeżyć, a także to, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka mamy dla Was kilka propozycji, które z pewnością sprawią radość niejednemu mężczyźnie. Propozycje pochodzą prosto od Naszych Panów, którzy podpowiadają, co chcieliby dostać w tym wyjątkowym dniu.

DSC_0640

Największą popularnością w naszym biurze cieszą się Przeżycia Za Kierownicą. W tym roku Nasi chłopcy mieli sporo okazji, żeby sprawdzić na własne skórze SuperAuta i wciąż im mało! Chcą więcej! Czy ktoś się im dziwi?

20160514_143539

Naszym Panom nie tylko samochody w głowach! Zabawa w Czterech Pancernych też przypadła im do gustu.

sdr

Prezent sprawdzi się w przypadku wszystkich miłośników militariów, którzy interesują się sprzętem wojskowym, ale nie tylko! To także świetny pomysł dla fanów adrenaliny oraz amatorów dobrej zabawy.

^FADC1E84B523BE8E8F4BD675453FB8EF45B37372BD45D2D2DF^pimgpsh_fullsize_distr

Dla pasjonatów nieco mniejszych maszyn też coś się znajdzie. Monster trucki to prawdziwie potwory! Chłopaki mieli okazję testować te dzikie bestie z niesamowicie wysokim zawieszeniem i polecają je każdemu fanowi motoryzacji.

DSC_0164

Niektórzy chłopcy z naszego biura zdradzili nam, że ich marzeniem jest Kurs Nurkowania oraz Prezenty w Powietrzu, takie jak: Kurs Pilotażu czy Lot Motolotnią. A jeżeli Twój facet uwielbia dobrze wyglądać, to Piotr podpowiada, że Koszula szyta na miarę będzie spełnieniem jego marzeń!

 

To tylko niektóre przeżycia, jakie możesz podarować Chłopakowi z okazji jego święta. Pełną listę wyjątkowych przeżyć znajdziesz na naszej stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-dla-niego

 

Miłego świętowania!