Banalne prezenty na Walentynki

Większość zakochanych na pewno już odlicza dni w kalendarzu do 14 lutego i zastanawia się nad odpowiedzią na pytanie: Co kupić na Walentynki ukochanej osobie? Dla par o długim stażu, z roku na rok, wybór prezentów wydaje się być coraz trudniejszy. Myślą, że podarowały już drugiej połówce wszystko, co było możliwe i nie chcą się powtarzać. Znowu zakochani, którzy będą wspólnie świętować Walentynki po raz pierwszy, obawiają się, że nie znając do końca preferencji ukochanej osoby nie trafią w jej gust. Bardzo często niestety idziemy na łatwiznę i wybieramy to co na ogół dostępne jest na rynku w owym czasie, czyli banały.  Czego zatem nie wybierać jeśli zależy nam na drugiej połówce? Przeczytajcie poniżej.

 

walentynkowe-kartki-wyjatkowy-prezent

 

Kwiaty

Najprostszy i najłatwiej dostępny upominek, który lubi większość kobiet. Kwiaty są piękne, pachnące, delikatne tak jak kobiety, które uwielbiają je dostawać….. ale bez okazji. Są dobrym dodatkiem do prezentu, ale niestety same przy takim święcie jak Walentynki, są niestety rozczarowaniem. Kobiety coraz częściej wybierają aktywne formy spędzania czasu, lubią być zaskakiwane, zabierane w fajne miejsca i niestety prezent w postaci bukietu róż nie zrobi na nich niezapomnianego wrażenia na całe życie.

kwiaty

Króliczki, kotki i inne pluszaki

Po co bliskiej Ci osobie sklep zoologiczny w domu? Być może pluszaki są słodkie i na ich widok świeci się łezka w oku u niejednego malca, ale pamiętaj, że Twój chłopak nie jest już dzieckiem, a Twoja dziewczyna nie sypia już z przytulankami.  Jeżeli chcesz na zawsze pozostawić wrażenie człowieka, który w ostatnim momencie kupuję prezent na Walentynki, to oczywiście taki Miś będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Skarpetki, perfumy, kosmetyki

Czyli wszystkie rzeczy materialne, które wybieramy w momencie, gdy nie mamy zielonego pojęcia co kupić bliskiej nam osobie. Skarpetki się zużyją, perfumy i kosmetyki się skończą. Prędzej czy później wszystko wyląduje w koszu. To są rzeczy codziennego użytku, które trzymamy w szufladach i racja są nam niezbędne. Ale nie nadają się na prezent dla ukochanej osoby. Czy naprawdę myślisz ,że to są prezenty przysparzające nam romantycznych emocji?

Słodycze

Wszyscy marzymy o słodkim życiu.  Uwielbiamy zajadać się słodkościami. Kochamy czekoladki i upieczone ciasteczka. Ale czy potrzebujemy do tego specjalnego święta? Jeśli jesteśmy na rygorystycznej diecie to może i owszem, ale przecież codziennie powinniśmy się rozpieszczać, a nie od święta. Oczywiście wszystko z odpowiednim umiarem 🙂 Jeżeli już naprawdę chcesz podarować swojej miłości coś słodkiego, zrób to samodzielnie. Upiecz tort, albo ciasteczka! Na pewno zostanie to docenione.

shutterstock_209570146

Wszyscy wiemy że kochać trzeba 365 dni w roku, a nie tylko 14 lutego. Ale czasem zdarza się, że na wspólne, niezapomniane  emocje brakuje czasu , ale jeszcze częściej pomysłów.Jak znaleźć idealne rozwiązanie? Trzeba się trochę wysilić. Receptą może być dogłębne poznanie swojej drugiej połówki. Polecamy podejrzeć co dana osoba lubi, co ją pasjonuję, co robi w wolnym czasie, co znajduje na jej “bucket list”, o czym marzyła w dzieciństwie… Ludzie uwielbiają jak inni się nimi interesują. Czują się wtedy doceniani i dopieszczani. Można postawić na prezenty w formie przeżyć, które bardzo często zaskakują,  nie kurzą się, pozwalają spełniać marzenia, uatrakcyjnią związek i uszczęśliwiają nie jedną parę! Tutaj znajdziecie kilka propozycji: https://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezent-walentynki.