5 rzeczy, które warto zrobić zimą

Zima dla wielu z nas to najtrudniejsza pora roku. Krótki dzień, mało światła, przejmujący chłód i grube, niewygodne “ciuchy” sprawiają, że często zapadamy w zimowy sen i marzymy o wiośnie… Jak zapewnić sobie prawdziwe chwile radości w zimowe dni? Mamy na to receptę!

Zostaw swój laptop czy telefon. Obudź się! Zobacz, jak cudowna jest zima za oknem! Zimowy krajobraz to często połączenie bieli, skrzącego się śniegu i tajemniczego krajobrazu miasta. Wiele osób właśnie za to docenia zimę i uważa za najbardziej pobudzającą wyobraźnię porę roku.  Zima naprawdę nie musi być taka zła! 🙂 Mamy dla Ciebie 5 wyjątkowych propozycji, jak spędzić czas i znaleźć wiele pozytywnych emocji nawet groźną i mroźną zimą.

kurs_narciarski_wyjatkowyprezent

Off-road

Jazda zwykłym samochodem nie daje Ci wystarczająco dużo emocji? Wymieniłeś już opony na zimowe i nie możesz poszaleć na drogach? Zasiądź za kierownicą potężnego samochodu z napędem na cztery koła i rozpocznij profesjonalne szkolenie Off-road! Pokonaj strome zjazdy, trawersy oraz bagna. Zimą również może być ekstremalnie! Zostań prawdziwym królem bezdroży!

15902_photo_r
Kolacja w Ciemności

Czasami ludzie wyłączają różne emocje, ale rzadko mają okazję wyłączyć zmysły. Podczas tej kolacji będziecie zdani jedynie na węch, smak, dotyk i słuch… Myślicie, że jesteście w stanie zgadnąć, co znajduje się na Waszych talerzach, wyłączając zmysł wzroku? W ciemności to wcale nie będzie łatwe… Igraszki z formą, konsystencją i fakturą dań to tylko wierzchołek góry lodowej. Podejmiecie kulinarne śledztwo?

aa410cd1-e2a1-49fb-9206-5865cf3a4b41

Kurs Ceramiki

W XXI wieku, wielu z nas kupuje dekoracje do domu tylko w IKEA. Chcesz być wyjątkową osobą? Kurs ceramiki pomoże Ci odkryć nowe umiejętności i jeszcze lepiej poznać siebie. Własnoręcznie wykonane przedmioty będą fajnym upominkiem na całe życie. Nowy rok – czas na nowe doświadczenie!   

18201_photo_r
Degustacja Wina dla Dwojga

Znamy niezawodny sposób na to, jak rozgrzać się w zimowe wieczory! Wybierz się na degustację wina! Podczas eventu odbędziesz niezwykłą podróż przez winiarski świat.  Dowiesz się jak odróżnić od siebie wybrane szczepy win, a potem podzielisz się swoją wiedzą z przyjaciółmi! Miły wieczór z winem, profesjonalnym sommelierem i bliską osobą. Czy to nie jest szczęście?

Young couple sharing a glass of red wine in restaurant, celebrating or on romantic date
Escape Room

Marzy Ci się wspólna przygoda z przyjaciółmi? Chcesz poczuć niezwykły dreszcz emocji? Nie bez powodu zabawa Room Escape zdobywa taką popularność na całym świecie. To gra, która przenosi do zupełnie innego świata. Zbierz kilku przyjaciół i razem zdecydujcie, który z wielu scenariuszy odpowiada Wam najbardziej! Przeżyjcie niezapomnianą przygodę! Czy uda się Wam wydostać przed czasem? Ile będziecie musieli poświęcić? I czy po uwolnieniu będziecie tymi samymi ludźmi? Przekonajcie się o tym sami!

banner-640
Nie spodziewałeś się, że mamy aż tyle fajnych atrakcji na zimowe dni i wieczory?! Wejdź na naszą stronę www.wyjatkowyprezent.pl i znajdź jeszcze więcej propozycji wyjątkowych przeżyć. Jak widzisz z nami nie ma czasu na nudę i zimowy sen! Pokochaj zimę i dziel się radością z innymi! 🙂