5 Najlepszych prezentów na Walentynki

Jako eksperci od prezentów wiemy, co sprawia radość zakochanym. Panowie, zapomnijcie o kwiatach i bombonierkach, to nikogo nie zaskoczy. Drogie Panie, nawet najpiękniejsza koszula nie będzie wspominana za kilka lat. Postawcie na przeżycie, spędźcie razem cudowne chwile i zadbajcie o wspólne wspomnienia! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych przeżyć na Walentynki.
 
5. Degustacja Czekolady dla Dwojga
 
1920_r (1)
 
Mało co kojarzy się lepiej niż czekolada – zwłaszcza ta zrobiona przez mistrzów cukierniczych Wedla. Degustacja Czekolady dla Dwojga to romantyczny prezent dla każdego, niezależnie od wieku! Specjalnie przygotowana kompozycja różnych rodzajów płynnej czekolady pozwala na pełnię relaksu.

 

4. Romantyczna Noc dla Dwojga w Kazimierzu Dolnym

17082_r (1)
Kazimierz nad Wisłą to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Przekonajcie się o tym podczas romantycznej wyprawy! Odpocznijcie od codzienności w kameralnej atmosferze. Zabytkowa willa, kolacja przy świecach i Wy – to się nazywa przepis na Walentynki!

 

3. Degustacja Wina dla Dwojga

Wine red glass
Nie istnieje romantyczniejszy napój niż wino. To doskonałe uzupełnienie każdego intymnego spotkania! Teraz macie okazję poznać jeszcze więcej niuansów szkarłatnego trunku. Przekonajcie się, która z licznych odmian wina jest Waszą ulubioną, a następnie cieszcie się jej smakiem i swoim towarzystwem.

 

2. Romantyczny masaż dla Dwojga

756_r
Każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Czy jest coś lepszego niż rozluźniający masaż? Tak – Romantyczny Masaż dla Dwojga. To przeżycie pomoże Wam się wyciszyć, ochłonąć i skupić na własnych potrzebach. Tak intymne doświadczenie pomoże zbliży Was do siebie jeszcze bardziej… a chyba o to chodzi w Walentynkach?

 

1. Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga

15707_r
Przeżycie, którego nie da się porównać z niczym innym. W ciemności musimy polegać na innych zmysłach. Nasza percepcja się zmienia, a rozpoznanie nawet najlepiej znanych na co dzień składników bywa trudne… ale z pewnością ekscytujące. Zmierzcie się z zagadkowym menu i przekonajcie się jak romantyczna może być kolacja!

 

A Wy jak macie zamiar przeżyć tegoroczne Walentynki?