XArena Game Club

Laser Tag, powszechnie znany pod nazwą laserowy paintball zyskał niezwykła popularność ze względu na to, że stanowi fantastyczną rozrywkę dla osób w każdym wieku! Kulki wypełnione farbą zastąpione są tutaj wiązką lasera, przez co zabawa ta jest idealną formą rozrywki również dla najmłodszych! Odwiedź XArena Game Club w Olsztynie i odkryj miejsce, w którym spędzisz chwile pełne emocji i dobrej zabawy. Zaproś znajomych i razem przeżyjcie Przygodę w Świecie Gier dla Przyjaciół! Ten prezent to nie tylko mecz paintballowy, ale także emocjonująca rozgrywka na Xboxie oraz rywalizacja na wyścigowym symulatorze! Podaruj sobie mnóstwo rozrywki i pozytywnych wrażeń!
Szukaj po kategorii

XArena Game Club w Olsztynie

XArena Game Club to znajdujące się w Olsztynie miejsce, w którym razem ze znajomymi możesz oddać się beztroskiej zabawie. Powierzchnia 550 metrów kwadratowych została podzielona na dwie strefy. Ponad połowa, bo 300 m2 to specjalnie zaaranżowany labirynt, przeznaczony do gry w Laser Tag, szerzej znany pod nazwą laserowy paintball. Klimatu dodaje tutaj odpowiednio dobrane oświetlenie oraz nastrojowa muzyka, które wprowadzają nutkę grozy do całej zabawy. W pozostałej części klubu można odpocząć po wyczerpującej grze w Laser Tag, a także odpalić swoją ulubioną grę na Xboxie lub PlayStation i rywalizować z przyjaciółmi siedząc wygodnie na kanapie. Znajdziesz tam też między innymi symulator jazdy samochodem lub bardziej klasyczne gry, takie jak bilard, piłkarzyki, czy lotki. Jak widać, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, więc nie czekaj dłużej i wejdź do świata wspaniałej rozrywki!

XArena Game Club: paintball laserowy w Olsztynie

XArena Game Club to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli szukasz pomysłu na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. Szeroka oferta gier, a przede wszystkim Paintbal Laserowy dla Przyjaciół sprawią, że wyjdziecie stąd naładowani pozytywną energią! Spędźcie intensywną godzinę, rywalizując ze sobą w klimatycznym labiryncie. Każde z Was wyposażone będzie w miotacz wiązek laserowych oraz specjalną kamizelkę sygnalizującą trafienia. Dzięki temu po zakończeniu zabawy sprawdzicie, kto zasługuje na tytuł strzelca wyborowego, a kto musi jeszcze troszeczkę popracować nad taktyką. Jednak z pewnością będzie to dla Was wspaniałe wspomnienie, do którego często będziecie wracać. Jeśli Laser Tag to dla Was za mało, zdecydujcie się na Przygodę w Świecie Gier dla Przyjaciół! W ramach tego prezentu, poza laserową rozgrywką, wykorzystacie kolejną godzinę, próbując pobić rekord trasy na symulatorze wyścigowym, a także usiłując pokazać, kto jest lepszy podczas zmagań na konsolach Xbox i PlayStation! Jedno jest pewne. Emocji tutaj nie zabraknie!

Paintball laserowy, Olsztyn, XArena Game Club: ciekawostki

Laser Tag swoje korzenie ma w systemie szkolenia MILES, który wdrażany był w Armii USA na przełomie lat 70. i 80. Polegał on na "oznaczaniu" trafiony osób lub obiektów. Broń była wyposażona w specjalny nadajnik emitujący wiązkę podczerwieni, natomiast żołnierzy wyposażano w specjalne kamizelki z czujnikami. Pozwalało to na prowadzenie zaawansowanych ćwiczeń wojskowych bez obawy o utratę zdrowia lub nawet życia ludzi biorących w nich udział.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.