WIATRAKOWIEC.EU

Latanie to Twoja pasja? Kolekcjonowanie wspomnień z podniebnych przygód jest czymś, co Cię napędza? Ciągle szukasz nowych sposób na pokonywanie kolejnych barier, które sprawią, że poczujesz się wolny niczym ptak? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus jest z pewnością czymś, czego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej. Wszystko za sprawą jej wyjątkowej konstrukcji! Brak bocznych obudów i tylko przednia szyba oddzielająca kokpit, w połączeniu z niezwykłą lekkością samej maszyny sprawią, że poczujesz, jakbyś nie miał żadnych ograniczeń. Jesteś tylko Ty i horyzont! Sprawdź sam, jak satysfakcjonujące może być podziwianie Trójmiasta z lotu ptaka!
Szukaj po kategorii

Wiatrakowiec - Loty Widokowe nad Zatoką Gdańską

Wiatrakowiec.eu to firma oferująca loty widokowe wiatrakowcami w okolicy Trójmiasta. Wybór tego miejsca nie jest przypadkowy. Możliwości techniczne maszyn pozwalają na odbycie niezapomnianych lotów nad wybrzeżem, podczas których można podziwiać błękitną toń morza oraz okalające go jasnozłote plaże. Sama maszyna kształtem przypominająca helikopter jest od niego znacznie lżejsza, co pozwala jej na osiągnięcie niebagatelnych prędkości sięgających nawet do 150 km/h. Specjalna konstrukcja sprawia, że wszelkie turbulencje podczas lotu są praktycznie niewyczuwalne, a brak zabudowanego kokpitu sprzyja intensywnym doznaniom. Czy odważysz się wsiąść na pokład tego niezwykłego cudu techniki?

Podziwiaj Zatokę Gdańską z lotu ptaka, dzięki firmie Wiatrakowiec

Wiatrakowiec.eu swoją ofertę kieruję przede wszystkim do ludzi, którym nie są straszne duże wysokości i którzy cenią sobie porządny zastrzyk adrenaliny. Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus to opcja dla osób, chcących przez 30 minut poczuć się jak ptak frunący majestatycznie nad trójmiejskim wybrzeżem. Przed startem odbędziesz około 20-minutowe szkolenie teoretyczne. W jego trakcie doświadczony pilot opowie Ci o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz wytłumaczy, jak będą wyglądać poszczególne etapy lotu. Jeśli 30 minut to dla Ciebie za mało, zdecyduj się na Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem VIP. To wybór dla tych, których ciężko nasycić i chcą spędzić aż godzinę na podziwianiu świata z wysokości kilkuset metrów.

Lot nad Zatoką Gdańską z Wiatrakowiec

Model, którym odbywa się lot to Ela Cougar 07. Potrafi rozwijać prędkości przelotowe na poziomie 130-150 km/h, a jego zasięg przy pełnym zataknowaniu wynosi nawet do 400 km! Pozwala to na swobodne latanie nawet przez 4-6 godzin!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.