The Mystery Room

Pasjonujesz się rozwiązywaniem zagadek? Wyróżniasz się spostrzegawczością i logicznym myśleniem? Zaproś znajomych i razem wejdźcie do niesamowitego świata łamigłówek w The Mystery Room. Wybierzcie jeden ze scenariuszy i wejdźcie do pokoju. Po zamknięciu drzwi będziecie mieć tylko 60 minut na znalezienie rozwiązania i zakończenie rozgrywki. Czy poradzicie sobie ze stresem? Pod presją czasu rozwiązania nie przychodzą do głowy tak łatwo! Zdecydujcie się na Przygodę w Escape Room i pokażcie, na co Was stać!
Szukaj po kategorii

The Mystery Room Zabrze

Czy chcesz zmierzyć się z uciekającym czasem i podejmiesz się zadania? The Mystery Room zagwarantuje Ci świetną zabawę oraz prawdziwy dreszczyk emocji! Cel jest tylko jeden– wydostać się do realnego świata. Zbierz grupkę znajomych i wspólnie wybierzcie się na pełną emocji i zagadek przygodę!

Escape Room w Zabrzu: The Mystery Room

Przeniesiona do realnego świata gra to idealna okazja na spędzenie świetnego popołudnia! Wykorzystaj swój spryt i spostrzegawczość i rozwiąż zagadkę. Pozornie proste zadanie, lecz czy uda Wam się rozwiązać tajemnice? Na rozwiązanie zagadek i poznanie tajemnicy macie 60 minut. Zabawę czas zacząć!

The Mystery Room: Escape Room Zabrze

Do wyboru mamy jeden spośród dwóch pokoi. ”Porwanie" jest usytuowany w klimacie pokoju hotelowego z licznymi łamigłówkami oraz "Wioska Szamana", w którym rozwiązujemy łamigłówkę przygodową. To od nas zależy decyzja, w jakim klimacie chcemy przeżyć przygodę, a każdy z nich oferuje niezapomniane niespodzianki.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.