Studio Tańca Siemanko

Marzysz o tym, aby podbijać klubowe parkiety? Czujesz, że połączenie muzyki z Twoim wyczuciem rytmu, to mieszanka wybuchowa, a odpowiednie kroki są brakującym elementem tej układanki? Odwiedź Studio Tańca Siemanko i wybierz styl, który najbardziej Cię interesuje! Hip hop, latino solo, a może dancehall? Nie musisz się ograniczać! W ramach Nauki Tańca otrzymasz możliwość wejścia na wszystkie zajęcia przez 30 dni. Sprawdź, w czym czujesz się najlepiej i pod okiem trenerów szlifuj swoje umiejętności, aby zachwycić znajomych nowymi ruchami na następnej imprezie!
Szukaj po kategorii

Studio Tańca Siemanko

Taniec to Twoja pasja? Pragniesz udoskonalić swoje umiejętności taneczne? Studio Tańca Siemanko to miejsce idealne do tego! House dance, dancehall, czy hip-hop? Wybór należy do Ciebie! Właśnie w tym miejscu masz okazję zostać gwiazdą tanecznych parkietów. Z nami pokochasz taniec!

Studio Tańca Siemanko - szkoła tańca w Gdańsku

Wybierz styl tańca i tanecznym krokiem wyrusz na przygodę! Karnet pozwala na naukę dowolnego tańca. To idealna okazja, żeby znaleźć odpowiedni rodzaj dla siebie. Zdobądź umiejętności godne najlepszych tancerzy i bryluj na parkiecie. Wejścia open na wszystkie rodzaje zajęć dają możliwość poznania zasad i mieszania stylów.

Studio Tańca Siemanko Gdańsk

Studio funkcjonujące od 2012 roku. Kadra instruktorska to czołówka tancerzy ze sceny hip-hop'owej i dancehall'owej. Realizacje wielu wspaniałych projektów takich jak występ w programie „Mam talent” czy „Dzień dobry TVN” to rzeczy, którymi możemy się pochwalić. Realizuj swoje marzenia i zostań tancerzem!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.