SOTO

Twój bliski jest fanem wszelakich sportów, ale sztuki walki wyjątkowo go ciekawią? Zmotywuj go do ruszenia się z domu i wybrania się do SOTO w Warszawie! Wybierz dla niego Aikido, Ken - Jutsu czy Muay Thai, albo pozwól mu samemu zdecydować co najbardziej go zainteresuje! Taka aktywność fizyczna będzie świetnym prezentem dla każdego amatora dalekowschodnich atrakcji.
Szukaj po kategorii

SOTO – sztuki walki dla każdego

SOTO to Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe, które swoją działalność skupia przede wszystkim na sztukach walki, takich jak Aikido, Ken-Jutsu i Muay-Thai. Nieważne, ile masz lat, oferta SOTO skierowana jest zarówno do młodzieży, jak i dorosłych oraz seniorów. W warszawskiej szkole możesz rozwinąć się zarówno pod kątem fizycznym, jak i mentalnym. Systematyczny trening sprawi, że rozwiniesz różnorodne umiejętności. Sztuki walki to wymagające zajęcie, które pozwoli Ci wyrobić nawyk dążenia do celu. SOTO to nie tylko miejsce, w którym możesz rywalizować i zwyciężać. To przede wszystkim miejsce, które nauczy Cię współpracy i życia w harmonii z innymi ludźmi. Założyciele szkoły to pasjonaci japońskich sztuk walki oraz kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Skorzystaj z ich wieloletniego doświadczenia w pracy szkoleniowej i przekonaj się, na czym naprawdę polegają sztuki walki!

Poznaj Sztuki Walki z SOTO w Warszawie

Marzysz, aby spróbować sztuk walki pochodzących prosto z Japonii? A może masz za sobą pierwsze doświadczenia z Aikido, Ken-Jutsu albo tajskim Muay-Thai i chciałbyś rozpocząć regularne treningi? Wybierz jedną z przygotowanych przez SOTO opcji i weź udział w jednym treningu lub zdecyduj się na miesięczną naukę, która umożliwi Ci wejście na dowolną ilość zajęć z wybranej sztuki walki zgodnie z harmonogramem szkoły. Jednorazowa przygoda, trening indywidualny, czy nauka grupowa? Wybierz to, co odpowiada Ci najbardziej lub podaruj bliskiej Ci osobie prezent, o którym marzy od dawna! Każde z zajęć w SOTO trwa 60 minut, a minimalny wiek uczestnika to 14 lat.

Japońskie sztuki walki i Muay-Thai

Aikido to rozbudowany system obrony, który skupia się przede wszystkim na sprawnej reakcji na zagrożenie i atak. Aikido to zarówno walka gołymi rękami, jak i tradycyjną bronią japońską (kij, miecz, nóż). Rozwija koordynację, wzmacnia świadomość przestrzenną i poprawia samopoczucie oraz pozwala na rozwój duchowy i osiągniecie harmonii. Ken-Jutsu to z kolei klasyczna japońska sztuka walki mieczem związana z samurajami, w której nacisk kładziony jest głównie na doskonalenie wykonywania danych technik oraz właściwe oddychanie. To idealny sposób na wyrobienie doskonałej kondycji. Muay-Thai (boks tajski) to natomiast narodowy sport Tajlandii. Celem tajskiego boksu jest przezwyciężanie swoich słabości, panowanie nad emocjami. Istotnymi cechami Muay Thai są także bezwzględny szacunek do rywala i ciosy zadawane kolanami oraz łokciami. SOTO Warszawa nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o sztukach walki!

Zyskaj nową pasję dzięki SOTO

Przyjdź na trening do SOTO i zobacz, na czym polegają japońskie Aikido i Ken-Jutsu albo tajski Muay-Thai. Przekonaj się, że sztuki walki to nie tylko uderzenia i walka o zwycięstwo, ale przede wszystkim ogromna lekcja charakteru, która uczy wytrwałości i szacunku do rywala. Wybierz, którą ze sztuk walki chcesz poznać bliżej i przyjdź na trening w grupie, zajęcia indywidualne lub rozpocznij miesięczną naukę pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. SOTO w Warszawie to okazja, by zacząć przygodą pełną fizycznych i duchowych wyzwań!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.