Skydive Wrocław

Kto choć raz w życiu nie chciałby wzbić się w powietrze i poszybować jak ptak? Co prawda technika umożliwia nam poruszanie się po niebie, jednak podróż samolotem to nie to samo, co swobodne latanie. Chcesz przeżyć porządną, podniebną dawkę adrenaliny? W takim razie Skydive Wrocław to miejsce, w którym możesz doświadczyć ekstremalnych emocji podczas skoku ze spadochronem. Nie martw się – wszystko odbędzie się pod czujnym okiem instruktora. Chcesz przeżyć podniebną, niezapomnianą przygodę? Odważ się i skocz ze spadochronem!
Szukaj po kategorii

Skoki spadochronowe ze Skydive Wrocław

Skydive Wrocław to idealne miejsce dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych, którzy nie potrafią żyć bez adrenaliny. Skoki ze spadochronem to super rozrywka i możliwość przekraczania własnych granic i sprawdzenia siebie w sytuacjach ekstremalnych. Jest to także możliwość do pokonania swoich słabości i przezwyciężania lęków. Nawet jeżeli na co dzień tryskach odwagą i pewnością siebie, a lęk wysokości jest Ci całkowicie obcy, to skok ze spadochronem będzie niezapomnianą przygodą, którą zapamiętasz na zawsze. Takiej dawki adrenaliny i emocjonalnych przeżyć nie da się porównać z niczym innym. Wznieś się do nieba, a później… poleć na skrzydłach spadochronu prosto na ziemię! Czy na pewno nie będzie to dla Ciebie wyzwaniem? Przełam lęki i bądź dumny.

Niezapomniane wrażenia ze Skydrive Wrocław

Skoki ze spadochronem to odpowiedź na odwieczne marzenie ludzkości o możliwości latania, poczucia się wolnym niczym ptak w przestworzach. Skydive Wrocław wychodzi naprzeciw tym marzeniom. Skok ze spadochronem to około 50 sekund swobodnego spadania oraz mniej więcej 10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego będziesz mógł podziwiać piękne widoki i delektować się tą atrakcją. Niecała minuta wydaje się niewielkim czasem, podczas którego niewiele się może wydarzyć. Jednak przekonasz się, że może stać się bardzo wiele i można naprawdę dużo przeżyć. Te 50 sekund, a także moment przed tym, dostarczy Ci takiej dawki adrenaliny, że będziesz naładowany pozytywną energią przez cały tydzień. Przekonaj się sam, jakie to niesamowite.

Ciekawostki o skokach spadochronowych

Czy wiesz, że po raz pierwszy skok spadochronowy wykonał Leslie Irvin w 1919 roku, a do Polski sport ten dotarł niewiele później i już w 1929 roku powstał pierwszy klub spadochronowy w naszym kraju. Oznacza to, że ludzie na świecie już ponad 100 lat skaczą ze spadochronami! Najczęstszą wysokością z jakiej odbywa się skoki, to 10000 metrów, a spadochron otwiera się na wysokości 1000 metrów. Oznacza to, że całkowicie swobodnie spadasz przez całe 9000 metrów! Średni prędkość z jaką się spada to aż 200 km na godzinę – nawet autem ciężko osiągnąć taki wynik. Poza tym spadochron uznawany jest za statek powietrzny. Jest to spowodowane tym, że wykorzystuje opór powietrza, pozwalając bezpiecznie i spokojnie wylądować na ziemi.

Sięgnij nieba z Skydive Wrocław

Leciałeś kiedyś samolotem? Obecnie jest to dość popularny środek transportu, więc na pewno miałeś okazję wzbić się w powietrze w metalowej maszynie. Czy wyglądając przez okno samolotu zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś z niego wyskoczył? Jakie to uczucie swobodnie szybować po niebie i czuć się wolnym niczym ptak? Teraz masz okazję przeżyć te niesamowite i niepowtarzalne emocje dzięki Skydive Wrocław. Poszybuj na wysokość 4000 metrów i pofruń w przestworza! Przez całe 50 sekund będziesz czuł się całkowicie wolny i pełen adrenaliny po same brzegi! Wydaje Ci się, że to niewiele? W takim razie przekonaj się, że jest całkowicie odwrotnie i w tak krótkim czasie przeżyjesz ekstremalne chwile – być może najbardziej emocjonujące w całym życiu."

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.