SkyAdventure.pl

Dziś Twoje odwieczne marzenia o lataniu mogą się spełnić! Zapraszamy do podniebnej przygody razem z katowickim SkyAdventure! Lot balonem to niesamowite przeżycie, dzięki któremu doświadczysz niepowtarzalnych emocji oraz zobaczysz jak pięknie wygląda świat z innej perspektywy. Podróż ku chmurom jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich osób!
Szukaj po kategorii

Lot balonem ze SkyAdventure Katowice

Przeżyj ze SkyAdventure niezapomnianą przygodę i poleć ku przestworzom balonem. Masz możliwość odbycia niezwykłego lotu balonem, który potrwa 60 minut. Do wyboru masz aż trzy opcje: samodzielny lot balonem, lot we dwoje lub ekskluzywny lot we dwoje. Całe przeżycie potrwa około 3-4 godziny i będzie niezwykłą przygodą dla każdego. Lot balonem jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego – jedynie nie jest on wskazany dla kobiet w ciąży oraz osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Z lotu balonem mogą skorzystać nawet dzieci od ósmego roku życia – potrzebują one opiekuna, który razem z nimi odbędzie lot. Zapewnij sobie przygodę na całe życie i zdobądź przestworza w niesamowitym locie balonem. Poczuj tę wolność i emocje!

Podniebna przygoda ze SkyAdventure

SkyAdventure umożliwia niesamowite przeżycia w postaci lotów balonem. Odbywają się one w Katowicach, a cały lot wiedzie przez Podbeskidzie oraz Jurę Krakowsko-Częstochowską. Niezapomniane widoki to coś, czego możesz mieć gwarancję. Nigdy nie zapomnisz wspaniałych krajobrazów i nieporównywalnego z niczym innym poczucia wolności. Poza tym podróż w przestworza dostarczy Ci niesamowitej dawki adrenaliny, która uzależnia! Możesz skorzystać z opcji lotu balonem sam lub we dwoje, z czego ta druga opcja jest też dostępna w wersji ekskluzywnej, z pożegnalnym szampanem i opcją odwiezienia do miejsca docelowego. Przeżyjcie najpiękniejsze chwile w podniebnym klimacie i sprawcie sobie niezapomniany prezent, który zapamiętacie na całe życie!

Ciekawostki o lotach balonem

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, że balon, mimo palnika, nie płonie? Dzieje się tak, ponieważ tworzywo, z którego wykonana jest powłoka balonu, impregnowane jest niepalnym środkiem, który wytrzymuje niebotyczną temperaturę aż 1300 stopni celsjusza! Czy wiesz, na jaką maksymalną wysokość może unieść się balon? Maksymalny pułap na jaki może wznieść się balon na ogrzewane powietrze, to nawet kilka kilometrów. Poza tym tego typu balonem dokonano udanego przelotu nawet nad Mount Everest! Jednak najczęściej podczas lotów turystycznych wysokość jest nieco niższa, co uzależnione jest głównie od preferencji klientów. Lot balonem to niesamowite przeżycie, które warto odbyć choć raz w życiu – jesteś gotowy by zmierzyć się z lękiem wysokości?

Niesamowite chwile ze SkyAdventure Katowice

Na pewno nie raz marzyłeś o tym, by wzbić się do nieba i poczuć, jak to jest oderwać stopy od pewnego i stabilnego podłoża. Teraz masz niesamowitą możliwość, żeby poszybować ku przestworzom i poczuć się wolny niczym ptak, obserwując świat z zupełnie innej i nowej perspektywy! SkyAdventure umożliwia Ci niesamowitą przygodę, którą zapamiętasz do końca życia. Lot balonem nad Jurą Krakowsko-Częstochowską to niezwykła przygoda, którą zapamiętasz na całe życie. Oderwij się od gruntu i leć ku niebu po wspaniałe wrażenia. Możesz także odbyć swoją przygodę z bliską osobą i we dwoje zakosztować smaku podniebnych emocji. Jesteście gotowi na taką dawkę adrenaliny? Przekonajcie się sami, jak niesamowita przygoda czeka na was z otwartymi ramionami!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.