SkiMondo

Narty i snowboard nad morzem? Czemu nie! Ze SkiMondo jest to możliwe. Trenujesz jazdę na nartach czy snowboardzie i nie chcesz czekać do zimy? A może masz już dosyć opalania i chciałbyś spędzić czas aktywnie? Skorzystaj z oferty całorocznego centrum sportów zimowych SkiMondo i trenuj o dowolnej porze roku. SkiMondo zapewnia wejście na sztuczny stok, sprzęt narciarski lub snowboardowy oraz obecność profesjonalnych instruktorów, którzy pomogą Ci szlifować technikę i zadbają o Twoje bezpieczeństwo. To jedyne takie miejsce w Trójmieście, gdzie możesz rozkoszować się zimowym szaleństwem. Zabierz przyjaciół i rodzinę na trening i rozwijajcie swoje pasje bez jeżdżenia na południe Polski!
Szukaj po kategorii

Skimondo - sztuczny stok w Gdańsku

Masz dość fal nad morzem, ale na myśl o czasie spędzonym w aucie, czy pociągu w podróży w góry przyprawia Cię o dreszcze? SkiMondo wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyło kryty i całoroczny stok narciarski. Bez względu, jaka jest pogoda na zewnątrz, w SkiMondo śniegu nie zabraknie.

Sztuczny stok w Trómieście - Skimondo

Sztuczny stok to atrakcja dla wszystkich pragnących spróbować swoich sił na nartach, czy snowboardzie. Wśród oferty SkiMondo możesz wybrać samodzielną i pojedynczą wejściówkę na stok, zabrać ze sobą drugą połówkę, ale także wykupić mini karnet 4 wejść, by cieszyć się nartami na dłużej.

Narty w Gdańsku ze Skimondo

Skimondo to jedyne takie całoroczne centrum sportów zimowych w Polsce. Możesz trenować, uczyć się i przede wszystkim doskonale się przy tym bawić.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.