Offroad Opole

Szukasz rozrywki dla siebie i Twoich przyjaciół, która dostarczy Wam dobrą zabawę i sporą dawkę adrenaliny? Przejazdy terenowe off-road w ofercie firmy Robert Rostalski zapewnią Wam obie te rzeczy! Macie do wyboru jazdę 4x4 po dzikich, szutrowych drogach, w otoczeniu natury, w 3 wariantach czasowych, w 2 opcjach: dziennej lub nawet po zmroku! Atrakcję zapewnia samochód terenowy Opel Frontera 4x4, na którego pokładzie przeżyjecie niesamowitą przygodę. A jeśli chcesz spróbować własnych sił za kółkiem tego dzikiego pojazdu wybierz Voucher na Szkolenie Off-Road, podczas którego pod okiem profesjonalisty nabędziesz umiejętności prowadzenia pojazdu terenowego i poznasz techniki poruszania się po bezdrożach.
Szukaj po kategorii

Offroad Opole

Robert Rostalski oferuje przejazdy terenowe typu off road, w których poczujesz zew natury, dzięki powiewowi wiatru we włosach, ale także mocny zapach benzyny i na własnej skórze przekonasz się, jak to jest doświadczyć ekstremalnej jazdy w warunkach innych niż te, które spotkasz na co dzień jeżdźąc po normalnej ulicy.

Off-road Opole - przygoda na bezdrożach

W ofercie znajdziesz taxi offroad w różnych wariantach czasowych, które polega na tym, że auto będzie prowadzone przez profesjonalnego kierowcę, a my (max 3 osoby) będziemy pasażerami. Atrakcja ma dwa warianty- w dzień i po zmroku, a także 3 opcje czasowe: godzinę, dwie lub trzy. Jeśli nie jest to tym, czego szukasz, to może skusi Cię wizja wieczoru kawalerskiego na off roadzie?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.