Racemand – Centrum Wirtualnego Motorsportu

Jazda samochodem to coś, co sprawia Ci dużo przyjemności? Zawsze kręciły Cię symulatory, ale nigdy nie było okazji, aby je przetestować? Chcesz spróbować Jazdy w Symulatorze Wyścigowym? Racemand – Centrum Wirtualnego Motorsportu w Bielsku-Białej to miejsce, w którym przetestujesz takie auta wyścigowe jak samochód Formuły 1, Formuły E czy bolidy LMP1. Dzięki laserowemu skanowaniu trasy, dokładnemu odzwierciedleniu kokpitu i złożonemu systemowi ruchu naprawdę poczujesz się jak na torze wyścigowym. Przetestuj siebie i poczuj dawkę adrenaliny dzięki Racemand.
Szukaj po kategorii

Racemand – poczuj dużą dawkę adrenaliny

Racemand Simulator to jeden z najbardziej profesjonalnych salonów oferujących możliwość skorzystania z symulatorów wyścigowych na Śląsku. Działa od 13 listopada 2021 roku w Bielsku-Białej, a wcześniej jego właściciele zdobywali swoje doświadczenie w tym zakresie przez kilka lat w Niemczech. Dzięki rewolucyjnemu systemowi symulacji możesz naprawdę poczuć się jak na prawdziwym torze wyścigowym. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym kierowcą startującym w zawodach i szukasz miejsca do codziennych treningów, czy chcesz się po prostu sprawdzić i poczuć dreszczyk adrenaliny, Racemand Simulator to miejsce dla Ciebie. Do wyboru masz kilkanaście różnych aut, a każde z nich doskonale odwzorowuje prawdziwy samochód. Wysoka jakość sprzętu i zaawansowane rozwiązania techniczne sprawią, że te chwile zapamiętasz na długi czas.

Poczuj się jak na torze wyścigowym dzięki Racemand Bielsko-Biała

Racemand Simulator w swojej ofercie mają do wyboru różne modele samochodów z szerokiej gamy serii wyścigowych, np. F1, F2, GP3, LMP3 czy Oldtimer i Youngtimer. Podczas swojej jazdy będziesz mieć do czynienia ze specjalnym symulatorem, do którego zbudowania użyto części związanych z motorsportem. Całe Twoje otoczenie będzie wyglądało dokładnie tak jak w profesjonalnym samochodzie wyścigowym. Dodatkowo, aby dodać większego realizmu, wykorzystano laser, który odpowiada za skanowanie trasy i jeszcze lepiej odwzorowuje tor z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Dzięki złożonemu systemowi ruchów będziesz czuć nawet najmniejsze przyspieszenie czy zahamowanie pojazdu, a ogromny ekran oraz system dźwięku przestrzennego sprawią, że naprawdę poczujesz się jak na torze wyścigowym. Nie przepadasz jednak za spędzaniem czasu tylko w swoim towarzystwie? Zabierz ze sobą przyjaciela czy siostrę i wspólnie weźcie udział w Jeździe w Symulatorze dla Dwojga. Świetna rozrywka gwarantowana, dzięki Racemand w Bielsku-Białej!

Zostań odkurzaczem, czyli jeden z najdziwniejszych symulatorów

Lubisz czuć zaskoczenie i chętnie spróbujesz niestandardowej rozrywki? Robot Vacuum Simulator to symulator, który pozwala Ci się wcielić w rolę… odkurzacza. Twoim zadaniem jest sprzątanie różnych pomieszczeń, na przykład zagraconego garażu czy pokoju małego dziecka, a pole widzenia ograniczone jest do podłogi oraz położonych niżej przedmiotów. Twórcy dali możliwość poruszania się różnymi typami odkurzaczy, dlatego grę zaczynasz jako przestarzała maszyna z końcówki XX wieku, a ostatecznie możesz ulepszyć się do najnowszych modeli sterowanych przy pomocy nowoczesnej techniki. Brzmi interesująco, prawda?

Poczuj się jak rajdowiec w Centrum Wirtualnego Motorsportu Racemand

Racemand – Centrum Wirtualnego Motorsportu w Bielsku-Białej to świetne miejsce, jeśli kręcą Cię symulatory i chcesz się poczuć jak na prawdziwym torze wyścigowym. Zaawansowana technologia w połączeniu z realistycznym sprzętem sprawią, że naprawdę poczujesz się jak w jednym z superaut. Jeśli lubisz czuć dreszczyk emocji i chcesz przetestować, czy poradzisz sobie z tak szybką maszyną, koniecznie skorzystaj z Jazdy w Symulatorze. Poczuj się jak rajdowiec, dzięki Racemand!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.