Drift

Drifting to jeden z najbardziej widowiskowych sportów motoryzacyjnych! Ta, pochodząca z Japonii, dyscyplina zyskuje coraz większe rzesze fanów. Chciałbyś spróbować swoich sił? A może po prostu się doszkolić? Wykwalifikowany instruktor przeprowadzi Cię przez meandry tego fascynującego świata!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 7

Jazda ekstremalna!

Drifting to Twoja pasja? Marzy Ci się zastrzyk adrenaliny połączony z jazdą samochodem? Driftowanie autem wymaga precyzji, opanowania i odrobiny szaleństwa! Jeżeli czujesz, że te słowa opisują Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich to zapraszamy na niesamowity, pełny wrażeń i emocji, drifting! “Fast & Furious” to Twój ulubiony film, a “Tokyo Drift” mógłbyś oglądać raz za razem? Przekonaj się czy trudno jest go nakręcić od strony technicznej i zobacz co czuje osoba driftująca pędzącym autem! Doskonały upominek dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają szybkie auta i nietuzinkową jazdę!

Dyscyplina sportowa!

Dla wielu osób drifting to “wygłupianie się” samochodem, ale nie jest to prawda. Widowiskowa i brawurowa jazda to pełnoprawna dyscyplina sportowa, wywodząca się z krętych, japońskich dróg. Marzysz o wystąpieniu w prawdziwym turnieju? Może Twój bliski to pasjonat driftu? Z profesjonalnym instruktorem poznasz tajniki, sztuczki i umiejętności, które są niezbędne do rywalizacji z zawodowcami! Prezent na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca? Oczywiście, bo który z mężczyzn oprze się frajdzie ekstremalnej (ale całkowicie bezpiecznej!) nauki driftingu! Być może nabyte umiejętności przydadzą się podczas zwykłych podróży?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.