(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Szkolenia i Kursy Online

Jak zadbać o odpowiednią motywację i rozwijać się zawodowo? Najlepiej korzystać z wyjątkowych kursów i szkoleń, które realizowane są w interesujących nas przedmiotach oraz prowadzone są przez profesjonalistów! Właśnie takie zajęcia znajdują się w kategorii Szkolenia Online! Kursy językowe, rozwój zawodowy oraz niezwykle pasjonujące kursy i treningi - to wszystko bez wychodzenia z domu. Jedyne wymagania to stabilne łącze internetowe oraz chęć do rozwoju! Zobacz, jakie szkolenie przygotowaliśmy dla Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 134
Wyświetlono 60 z 134

W dzisiejszych czasach łatwo o dostęp do wiedzy i samorozwój. Problem tkwi w tym, że zawsze znajdujemy tysiąc wymówek, by zacząć coś od jutra, od poniedziałku, od następnego miesiąca… Dlatego darmowe kursy online nie motywują do rozwoju, najczęściej dlatego, że są bezwartościowe lub dlatego, że nie potrafią odpowiednio zmotywować do nauki - często przez to, że niezbyt idealnie pasują nam tematyką, charakterystyką, czy sposobem prowadzenia, ale wybieramy je, ponieważ są najbliżej tych wymarzonych. Okres, w którym wiele osób musiało przejść na tryb nauki i pracy zdalnej, nieco zmienił postrzeganie szkoleń i kursów online. Dlatego coraz więcej osób - zamiast wybierać jakiekolwiek, darmowe kursy online, decyduje się na te, za które trzeba zapłacić, ale gwarantują one jakość i są dopasowane do zainteresowań i pasji. Szkolenia online to także oryginalny i praktyczny prezent dla bliskich, który pomoże w rozwoju zawodowej kariery lub rozwinie pasję.

Rozwój zawodowy - pomysł na niebanalny prezent

Szacuje się, że ponad 5 milionów Polaków to pracownicy biurowi. Wielu z nich mogłoby zabiegać o awans, podwyżkę lub po prostu czuć się w pracy dużo swobodniej. Na ich drodze staje narzędzie, z którego wielu z nich musi korzystać. Excel Bez Tajemnic - Kurs Zaawansowany. Ośmiogodzinne zajęcia, które przeprowadzą uczestników przez zakamarki i niespodziewane funkcje tego popularnego programu, pozwolą na opanowanie wielu zagadnień i swobodne, samodzielne poruszanie się po Excelu. Jest to tani upominek dla bliskiej osoby, który zdecydowanie pomoże w rozwoju zawodowym. Opanowanie excela ułatwia pracę i pozwala na zaoszczędzenie czasu. Nie musisz nigdzie wychodzić, przygotuj sobie ulubioną herbatę lub kawę, usiądź wygodnie i rozwijaj się! Na zajęciach dowiesz się m.in.: jak szybko i poprawnie wprowadzać dane do komórek, jak tworzyć zaawansowane formuły, składające się z kilku funkcji oraz jak zabezpieczać swój arkusz i skoroszyt! Poznanie tajników excela to pierwszy krok w stronę podwyżki i awansu! Wykorzystaj to szkolenie online samodzielnie lub podaruj bliskim jako prezent na każdą okazję - praktyczny, uniwersalny i spełniający marzenia o szybkiej karierze!

Kurs Online to szansa na rozwój pasji

Szkolenie online najczęściej kojarzone jest z rozwojem zawodowym. Wiele osób zapomina, że można z powodzeniem pielęgnować swoje pasje online. Osoby, które podziwiają Sherlocka Holmes, Herculesa Poirot czy, nieco żartobliwie, Ojca Mateusza oraz żywo zainteresowane technikami detektywistycznymi, będą zachwycone ciekawym Kursem Online - Kryminalistyka. Szkolenie online pozwoli kursantowi na zdobycie wiedzy o zasadach, sposobach, doświadczeniach oraz metodach, które wykorzystywane są w kryminalistyce. Środki rozpoznawania, udowadnianie istnienia związku bądź jego braku między poszczególnymi osobami a zdarzeniami. Okazja, by poznać czynności dowodowe, sposoby przesłuchiwania podejrzanych i świadków. Dodatkowo - dokładne wytłumaczenie jak wykonywać oględziny miejsca przestępstwa. Dodatkowo podczas szkolenia online przewidziane są elementy psychologii zeznań, czyli szansa na zdobycie umiejętności, które związane są z przeprowadzaniem zeznań oraz oceny ich wiarygodności. 15-godzinne szkolenie online z certyfikatem to niezwykłe przeżycie, dostępne z wygodnej, domowej kanapy. Doskonale sprawdzi się w roli prezentu na każdą okazję dla osób, które uwielbiają tematy kryminalno-detektywistyczne i chcieliby sprawdzić się w roli detektywów lub poznać tajniki ich pracy.

Kursy językowe online

Dobrym pomysłem na wykorzystanie wolnego czasu domu jest podszlifowanie lub nauka od podstaw języka obcego. Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest Kurs Języka Angielskiego - szkolenie odbywa się na platformie multimedialnej, a kursant może wybrać odpowiedni dla siebie poziom. Co ważne, kurs obejmuje też naukę wymowy - spersonalizowany trener zadba o odpowiednią wymowę oraz akcent. Szkolenie językowe online niesie za sobą ważną zaletę - można uczyć się przy każdej okazji - w drodze do szkoły lub pracy, podczas chwili przerwy, czy wieczorem, z lampką wina na domowej kanapie. Szkolenie z angielskiego to świetny prezent dla osób, które chciałyby opanować język do perfekcji lub nauczyć się go od “zera”.
Innym, równie częstym wyborem, jest Internetowy Kurs Języka Hiszpańskiego, który, podobnie jak w przypadku nauki angielskiego, jest przeznaczony dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Kursant wybiera sobie poziom trudności i rozpoczyna naukę, która… jest świetną zabawą! Filmy, zabawne animacje, interaktywne dialogi, multisensoryczna technika nauki słówek...System inteligentnych powtórek monitoruje postępy, a uczyć można również się ze smartfona - w każdej wolnej chwili! Nieograniczony dostęp przez 12 miesięcy - spokojnie można opanować język hiszpański. Ciekawy, oryginalny i kreatywny pomysł na prezent dla każdego fana flamenco!

Zdecydowanie najpopularniejsze kursy online, to te językowe. Dostęp do platformy językowej to świetna okazja, by w wolnych chwilach, rozwijać tak praktyczną umiejętność, jaką jest zdolność mówienia i rozumienia w obcym języku. Niezależnie od tego czy kochasz podróże, czy też poszukujesz lepszej pracy, na znajomości obcego języka, z pewnością nie stracisz! Nie musisz organizować sobie dojazdu do szkoły językowej, organizować dnia w taki sposób, aby znaleźć czas na naukę, czy denerwować się z powodu spóźnienia tramwaju czy autobusu. Wygodna nauka online z pewnością pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności dokładnie w taki sposób, jaki chcesz. Internetowy Kurs Językowy to z pewnością okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe i swobodnie rozmawiać w obcym języku. Przełamanie bariery językowej wymaga tylko chęci i odrobiny czasu, a zauważalne efekty szybko się pojawią. To również bardzo praktyczny i ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby! W wakacje planowaliście wspólny wypad do słonecznej Hiszpanii? Internetowy Kurs Języka Hiszpańskiego pozwoli Wam swobodnie czuć się w tym kraju i spokojnie komunikować się w tym języku! Twoja druga połówka rozgląda się za nową pracą? Nawet jeżeli miała bądź miał styczność z językiem angielskim, to odświeżenie go podczas Internetowego Kursu Języka Angielskiego, pozytywnie wpłynie na jego pewność siebie oraz pomoże świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej! Jedyne czego potrzebujesz Ty lub Twoi bliscy, aby opanować do perfekcji obcy język to chęci!

Pasja online

Odprężenie, relaks i odpoczynek po ciężkim dniu. Łatwiej pomyśleć, trudniej zrobić. Jak zapewnić sobie idealne rozluźnienie? Poznaj Jogę Live Online to tani upominek, który świetnie sprawdzi się dla najbardziej zapracowanych osób. 75-minutowe ćwiczenia odbywają się na żywo, a prowadzi je doświadczony instruktor - dzięki temu można zadawać pytania i rozszerzać swoją wiedzę. 

Szkolenia online to gwarancja rozwoju, dobrej zabawy i niezwykłych emocji! Człowiek uczy się całe życie. Rozwój umiejętności czy pasji to zawsze okazja, aby otworzyć przed sobą nowe drzwi. Kursy Online to możliwość poszerzania wiedzy lub realizowania pasji. Postaw na samorozwój, siedząc wygodnie w fotelu. Kto powiedział, że nauka musi być trudna?

Hobby a kursy online

Często nauka kojarzy nam się z niechcianym, ale koniecznym obowiązkiem. Dopiero po zastanowieniu się, odkrywamy, że wcale tak nie jest. Nauka to przecież także rozwijanie swoje hobby, realizowanie pasji, czy też odkrywanie świata w trochę inny sposób. Zalet odbywania kursów online jest bardzo dużo. Po pierwsze, łatwy dostęp do nauki. Niezależnie od tego, czy siedzisz w tramwaju, czy też spędzasz spokojny wieczór w domu - masz możliwość rozwoju i korzystania z platformy naukowej! Kolejną, niewątpliwą zaletą jest bardzo duży wybór zajęć, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno jeżeli szukasz nowego hobby, ale także, gdy rozglądasz się za nową pracą i rozwojem zawodowym. Trzecim najważniejszym plusem jest ciekawe przedstawienie interesujących nas zagadnień. Często kojarzymy naukę z grubymi tomami domowej encyklopedii i żmudnym poszukiwaniem wiedzy. Czasy się zmieniły, dziś kursy online, to prawdziwa przygoda, pełna interaktywnych zadań, zabawnych animacji i filmików, które razem znacznie ułatwiają przyswajanie wiedzy. Nawet kilkuminutowa, codzienna nauka sprawi, że zaczniesz odczuwać jej efekty!

Kurs Online - pasja i praca marzeń

Nowe pasje to nowe możliwości. Często zastanawiamy się, przeglądając różne kursy online, czy będzie to rentowne hobby. Gdzieś z tyłu głowy pojawiają się myśli, że fajnie byłoby żyć z tego, co lubi się robić. Właśnie dlatego e-learning, to doskonała okazja, aby próbować nowych aktywności i szukać pasji na całe życie, która będzie również źródłem dochodu! Wygoda kursów online polega właśnie na oszczędzanym czasie. Jeżeli rozglądasz się za nową pasją, a zawsze lubiłeś pracować w swoim ogrodzie, to z pewnością zainteresuje Cię Kurs Projektowania Ogrodów, który pozwoli Ci robić to, co kochasz, a jednocześnie sprawi, że zostaniesz prawdziwym profesjonalistą, który zacznie projektować i wykonywać ogrody klientom. Wystarczy się odważyć i zrobić pierwszy krok, a być może Twoje życie znacznie się zmieni - kochać to co się robi, to jeden z wyznaczników szczęścia! Zawsze interesowała Cię architektura? Lubiłeś planować jak wykorzystać daną przestrzeń? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że możesz skorzystać z kursu - Zostań Asystentem Architekta, który skierowany jest do osób kochających ogromne budowle, ciężki sprzęt i zmiany w krajobrazie świata! Jeżeli lubisz działać w domowym zaciszu i na trochę mniejszą skalę to Kurs Projektowania Wnętrz trafi w Twoje gusta! Dowiesz się na co zwracać uwagę, a czego unikać! Dzięki nauce, zostaniesz szanowanym projektantem, który będzie liczył się w branży! Z kolei dla pasjonatów grafiki komputerowej, którzy potrzebują “aktualizacji” wiedzy albo też chcieliby tę wiedzę posiąść - kurs Zostań Specjalistą Adobe PhotoShop CC! Niewątpliwa okazja, by znaleźć swoje miejsce na rynku grafiki komputerowej i pracować bez presji w domu! Kolorowe magazyny, współpraca z agencjami fotograficznymi. Wreszcie zawrotna kariera albo po prostu pasja, która sprawia, że chcemy być lepsi w tym co robimy! Adobe PhotoShop to program niezbędny w pracy grafika komputerowego!
Mnogość możliwości nauki i korzystania z kursów online sprawia, że właściwie w każdej dziedzinie jesteśmy znaleźć coś, co pozwoli nam się rozwijać i realizować. Ważnym jest, aby poświęcić kilkanaście bądź kilkadziesiąt minut dziennie i dzień po dniu, stawać się ekspertem w danej dziedzinie. Wszystko zależy od naszego poświęcenia i asertywności! Najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale przecież to krok w stronę marzeń! Więc chyba warto?