Domy Strachu

Przenieść się do świata koszmaru i fantazji, w którym Twoje zmysły i adrenalina będą płatać Ci figle! Wybierz się do Domu Strachu - miejsca tak pełnego tajemnic i makabryczności, że pozazdrościłby go niejeden mistrz horroru! Poczuj strach na własnej skórze i przyjmij nie lada wyzwanie. Kto wie, jakiego scenariuszu grozy można się spodziewać?
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 1

Przerażająca wizyta w domu strachu

Oto propozycja dla wszystkich fanów Stephena Kinga i innych znakomitych autorów powieści (i filmów) grozy. Zasmakuj prawdziwego strachu. Twierdzisz, że niczego się nie boisz? Przekonaj się czy rzeczywiście nic nie jest w stanie przyprawić cię o szybsze bicie serca. Zjawy, demoniczne klauny i szereg innych postaci rodem z twoich największych koszmarów czeka, by na krótką chwilę odebrać ci oddech. Ale nie martw się, w tej historii nie jesteś samotną ofiarą. Możesz zabrać ze sobą znajomych. Uwierz nam na słowo, że wsparcie naprawdę może ci się przydać. Nie zastanawiaj się dłużej, wejdź do świata w którym dominującą emocją jest strach i zdefiniuj na nowo swoją odwagę.

Chwile pełne grozy

Każdy fan filmów i literatury grozy wie, jakie elementy składają się na historię wywołującą dreszcz emocji. Obserwując wędrówkę fikcyjnych postaci po ich wyimaginowanych światach zastanawiasz się jak ty zareagowałbyś w podobnej sytuacji? Teraz masz szansę się o tym przekonać. I wcale nie musisz udawać się w tym celu w przerażające miejsce. Gęsty las w samym środku nocy, z koronami drzew chylącymi się nad tobą jak macki wielkiego potwora. Obce dźwięki otaczają cię jak sfora wilków, czekająca na właściwy moment, by przystąpić do ataku, a tymczasem napawająca się zapachem twojego strachu. Opuszczone magazyny fabryczne, w których masz wrażenie, że jesteś obserwowany. Wiekowy dom na pustkowiu, w którym wciąż grające radio jest jedyną oznaką toczącego się tu niegdyś życia. Teraz towarzyszące w takich miejscach emocje możesz przeżyć w domu strachu w swoim mieście.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.