Życzenia dla Dziecka - Pszczółka Maja | Cała Polska

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia dla Dziecka - Pszczółka Maja | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Wyobraź sobie śmiejące się oczka i szczery uśmiech na twarzy Twojego dziecka, kiedy ogląda specjalny odcinek Pszczółki Mai i okazuje się, że cały jest o niej i jej urodzinach. Spersonalizowane sceny z filmu Pszczółka Maja zabiorą Twoją pociechę do bajkowego świata, w którym to właśnie jego impreza jest najważniejszym wydarzeniem. Wielki tort, balony, plastry miodu i zdjęcia Twojego dziecka to wyjątkowa niespodzianka! Wszystkie pszczółki już spieszą się na przyjęcie, nawet sama Królowa!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami z okazji urodzin, imienin lub Dnia Dziecka. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Ile trwają życzenia?
Życzenia trwają niecałe 2 minuty.

Jakie życzenia można otrzymać od Pszczółki Maja?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin, imienin i Dnia Dziecka.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Ile zdjęć zostanie użytych w filmiku?
Aż 5 fotografii Twojego dziecka!

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w ciągu 24 godzin od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia dla Dziecka - Pszczółka Maja sprawdzą się jako oryginalny dodatek do prezentu na urodziny. Jest to upominek, który wywołuje ogromną radość i spełnia marzenia najmłodszych - Maja i Gucio życzą mu wszystkiego dobrego. Zobacz, jak łatwo spełnia się dziecięce marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami z okazji urodzin, imienin lub Dnia Dziecka, dla 1 lub 2 odbiorców. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.