Zwiedzanie Studia Harry'ego Pottera dla Dzieci

1 2 3 4 5 (1)
Hertfordshire
1 os.

239 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zwiedzanie Studia Harry'ego Pottera dla Dzieci to niesamowita okazja, aby zrozumieć, jak powstała magia najpopularniejszej serii filmowej wszech czasów. Biorący udział w wycieczce zobaczą plany filmowe, kostiumy i rekwizyty. Będzie też okazja, by poznać sekrety efektów specjalnych, które nadały filmom o młodym czarodzieju ich niepowtarzalny klimat. Przed lub po tej pełnej czarów podróży zaserwowana zostanie pyszna, popołudniowa herbata w De Vere Hunton Park. Ten były dom królowej Anny dzięki przebudowie łączy teraz cechy architektoniczne dwóch stylów, co daje mu charakterystyczny, interesujący wygląd. Zwiedzanie studia z pewnością zmieni perspektywę i wzbudzi falę wspomnień przy ponownym oglądaniu serii o świecie czarodziejów.

Prezent obejmuje:

  • Bilet dla dziecka,
  • Wejście do strudia Warner Bros.,
  • Lunch w De Vere Hunton Park,
  • Oglądanie kulis kręcenia serii filmów oraz akcesoriów, kostiumów i rekwizytów.

Zwiedzanie planu, na którym powstawały filmy o Harrym Potterze to wymarzony prezent dla każdego małego fana serii o młodym czarodzieju. Taki podarek na urodziny to możliwość stworzenia magicznych wspomnień i dowiedzenia się czegoś interesującego na temat sagi. Jest to pomysł na upominek dla tych, którzy znają treść książek o Mugolach i Hogwarcie na pamięć, a filmy widzieli niezliczoną ilość razy.


Miejsce realizacji

Hertfordshire

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się umiarkowanie elegancko i niezakładanie jeansów, ani tenisówek.

Czas trwania

2 - 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Z wyjątkiem sytuacji, gdy osoba realizująca prezent ma mniej niż 14, na miejscu realizacji może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wiek osoby realizującej prezent: 5 - 15 lat. Dzieci mające mniej niż 14 lat powinne zwiedzać w towarzystwie osoby dorsłej. Wycieczka musi zostać zarezerwowana tego samego dnia. W razie braku wolnych miejsc realizacja danego dnia nie będzie możliwa. Raz zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani transferowi. Lunch jest serwowany między 12, a 14.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.