JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Rodziny

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Rodziny

Szczecin
3-4 os.

58 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście miłośnikami historii i rozwiązywania zagadek? Interesują Was czasy II wojny światowej? A może chcielibyście ruszyć śladami bohaterów hollywoodzkiej produkcji "Wielka Ucieczka na Północ"? Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Rodziny to coś idealnego dla Was! Oto przed Wami wejście do największego cywilnego schronu w Polsce z okresu II wojny światowej, a za nim niekończące się tunele podziemnego miasta... Najpierw, wraz z przewodnikiem przeniesiecie się w czasy alianckich bombardowań i zobaczycie liczne wystawy zdjęć przedwojennego oraz powojennego Szczecina. Następnie, udacie się na plan zdjęciowy filmu "Wielka Ucieczka na Północ". Całości dopełni dźwięk syreny przeciwlotniczej z okresu II wojny światowej, który przyprawi Was o tym większy dreszcz emocji. Podziemne Miasto czeka na śmiałków gotowych, by przekroczyć jego bramy. Czy odważycie się tego dokonać? 

 

Prezent obejmuje:

  • 1-godz. zwiedzanie największego cywilnego schronu w Polsce z przewodnikiem,
  • spacer tunelami podziemnego miasta szlakiem II wojny światowej.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla dzieci? A może po prostu chciałabyś spędzić wyjątkowy czas ze swoją rodziną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Rodziny to lekarstwo na Twoje problemy! Podaruj swoim bliskim niezwykłe przeżycie! Ten niebanalny prezent sprawdzi się na każdą okazję, zarówno na dzień dziecka, dla rodziców na święta, jak i urodziny. Wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Należy pamiętać o nakryciu wierzchnim i pełnym obuwiu.

Czas trwania

1 godzina.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 4 osób (2 dorołych i 2 dzieci). Wycieczki odbywają się codziennie o godz. 12 (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Dzieci do 5 roku życia zwiedzają gratis. Temperatura na trasie turystycznej to ok. 13 stopni (schron znajduje się ok. 18 metrów pod ziemią). Należy pamiętać o nakryciu wierzchnim i pełnym obuwiu. Wejście do Podziemnych Tras Szczecina znajduje się na peronie I , z tyłu budynku dworca PKP, schodami w dół do dawnego peronu pasażerskiego.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Norbert

Moim zdaniem wszystko jest OK. :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.