JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Dwojga

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Dwojga

Szczecin
2 os.

48 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każde miasto skrywa jakieś swoje tajemnice... Teraz jest okazja, aby nadrobić zaległości i poznać sekretne zakamarki jednego z nich! Wybierzcie się na Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Dwojga i odkryjcie historię tego nietuzinkowego miejsca! Przekroczcie próg największego cywilnego schronu w Polsce z okresu II wojny światowej i rozpocznijcie spacer niekończącymi się tunelami podziemnego miasta. Niesamowity klimat, duch zamierzchłych czasów oraz niezwykle barwne opowieści przewodnika pozwolą Wam poczuć się jak bohaterowie ówczesnych zdarzeń. Ponadto, w tym sekretnym miejscu pod szczecińskim dworcem PKP, usłyszycie dźwięk syreny przeciwlotniczej z okresu II wojny światowej, który jeszcze bardziej podkreśli tę tajemniczą atmosferę. Gotowi na prawdziwą lekcję historii?

 

Prezent obejmuje:

  • 1-godz. zwiedzanie największego cywilnego schronu w Polsce z przewodnikiem,
  • spacer tunelami podziemnego miasta szlakiem II wojny światowej.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz, co podarować miłośnikom historii i rozwiązywania zagadek? Wręcz im voucher na Zwiedzanie Podziemnych Tras Szczecina dla Dwojga! Ten niebanalny prezent na pewno sprawdzi się na każdą okazję, dla Rodziców, na Święta lub dla Przyjaciół. Podaruj bliskim wyjątkowe przeżycie, które zamieni się w piękne wspomnienia. Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Należy pamiętać o nakryciu wierzchnim i pełnym obuwiu.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Wycieczki odbywają się codziennie o godz. 12 (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Temperatura na trasie turystycznej to ok. 13 stopni (schron znajduje się ok. 18 metrów pod ziemią). Należy pamiętać o nakryciu wierzchnim i pełnym obuwiu. Wejście do Podziemnych Tras Szczecina znajduje się na peronie I , z tyłu budynku dworca PKP, schodami w dół do dawnego peronu pasażerskiego.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (3)

Justyna

Zwiedzanie na najwyższym poziomie! Bardzo ciekawe miejsce warte odwiedzenia a dodatkowo super przewodnik dbający o wrażenia historyczne i artystyczne.Polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Paweł

Bardzo fajna wycieczka , super przewodnik - więcej takich osób , którzy tak potrafią prowadzić wycieczki

Marta

Zwiedzanie schronu podziemnego oceniam bardzo pozytywnie. Ciekawie byłoby dowiedzieć się więcej podczas zwiedzania na temat pozostałej sieci podziemnych tras w Szczecinie.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.