Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Czterech Osób | Kraków

(0)
Lokalizacja
Kraków
Uczestnicy
4
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania ani leniwego popołudnia bez filiżanki kawy. Jeżeli również jesteście fanami tego czarnego naparu, to Degustacja Kawy dla Czworga z pewnością sprawi Wam wielką radość! Wybierzcie się w niezapomnianą podróż po palarni kawy i dowiedzcie się o niej nowych rzeczy! Kawa jest znana na ziemiach polskich już od XVII wieku - przekonajcie się sami, ile zmieniło się w sposobie parzenia Waszego ulubionego napoju. Spróbujcie trzech różnych rodzajów kawy przygotowanych w ten sam sposób lub dowiedzcie się, jaką różnice robi sposób palenia i spróbujcie tej samej kawy podanej na trzy różne sposoby. Życzymy smacznego!

 

Realizując Prezent:

  • Odbędziecie wycieczkę po palarni kawy.
  • Zapoznacie się z tajnikami produkcji kawy.
  • Dokonacie degustacji pysznego naparu!

Degustacja Kawy dla Czworga to genialny prezent dla miłośnika kawy. To również świetny pomysł na prezent dla znajomych, rodziny i grupy przyjaciół. Nie wiesz jaki upominek kupić na Boże Narodzenie? Podaruj swoim bliskim voucher na prezent - ten nietypowy podarunek z pewnością wprawi ich w zachwyt i osłupienie! To prezent dla każdego kogo interesują atrakcje w Krakowie i dobra zabawa. Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich.

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu możliwa jest degustacja jednego rodzaju kawy, przygotowanej na trzy sposoby, bądź degustacja trzech rodzajów kawy przygotowanych jednym sposobem. Realizacja prezentu możliwa od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Palarnia Kawy Kelleran

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje