JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Władcą Galaktyki

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Władcą Galaktyki

Cały Świat
1 os.

919 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Gwiezdne Wojny to film, który wpłynął na wyobraźnię niezliczonej ilości osób. Bujając w obłokach niektórzy marzyli o byciu nieustraszonym Jedi lub sprytnym Hanem Solo. Niektórzy zamiast śnić o przygodach, po prostu fantazjowali o własnej galaktyce! Teraz możesz spełnić swoje marzenie i zostać gwiezdnym magnatem. Wybierz jedną z dostępnych galaktyk i i zostań jej władcą w majestacie prawa. Przekonaj się, jak poradzisz sobie jako prezydent spokojnej galaktyki lub zostań hersztem kosmitów i ciesz się przynależnym Ci szacunkiem! Póki co kosmiczne wyprawy są jeszcze niedostępne, ale możesz podziwiać swoje królestwo z powierzchni Ziemi. Od teraz, za każdym razem kiedy spojrzysz w nocne niebo, będziesz mieć świadomość, ze gdzieś tam daleko Twoja galaktyka krąży po spokojnej orbicie.

Prezent obejmuje:

  • Akt Własności galaktyki
  • Certyfikat Własności,
  • Kodeks Wszechświata,
  • Dostawę dokumentów listem poleconym.

Jako eksperci od podarunków wiemy, że ciekawy upominek to często twardy orzech do zgryzienia. Nie masz pomysłu na naprawdę ekskluzywny prezent? Szukasz inspiracji lub gotowych upominków? Z chęcią Ci pomożemy! W naszej ofercie znajdziesz niebanalne prezenty na każdą kieszeń i okazję. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć prezent dla męża, żony, chłopaka lub dziewczyny, to nasz katalog marzeń jest idealnym miejscem aby rozpocząć poszukiwania. Przekonaj się jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich!


Miejsce realizacji

Cały Świat

Czas trwania

Na wieki wieków!

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana otrzyma akt własności wybranej przez siebie galaktyki o wartości do 150 dolarów, wystawiony przez firmę Kingdom of Universe – właściciela wszystkich ciał niebieskich, obiektów i części składowych przestrzeni kosmicznej poza Układem Słonecznym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje potwierdzenie nadania własności w postaci: Aktu Własności, Certyfikatu Własności oraz Kodeksu Wszechświata. Cena obejmuję dostawę listem poleconym wspomnianych dokumentów pod adres podany przy dokonywaniu rezerwacji. Istnieje możliwość wybrania przesyłki ekspresowej (wiąże się to z dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy). Dokumenty mogą zostać wysłane za granicę.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2016
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.